m Albeda College Als je wilt scoren! Wij hebben opleidingen in verschillende richtingen: <-II bedel Albeda College, daar leer je niet alleen Zo red je het allemaal nog zelf, zo sta je met je handen in het haar In Deelgemeente IJsselmonde biedt VraagWijzer uitkomst Administratie Beveiliging Bouwen Schilderen Facilitaire Dienstverlening Gezondheidszorg Handel ICT-Academie Metalektro MBO Theaterschool Toerisme Mobiliteitsbranche Modetechniek - Educatie Sport Bewegen Welzijn Uiterlijke Verzorging Bank- en Verzekeringswezen Bedrijfsadministratieve Beroepen Juridische Beroepen Marketing Communicatie Secretariële Beroepen Meer informatie: (010) 290 10 20 of via www.albeda.nl college Het kan zomaar gebeuren, een (al dan niet verwachte) verandering in je leven of in je omgeving. Je hebt problemen met het vinden van de juiste instantie of hebt een formulier ontvangen waar je geen raad mee weet. Je zou graag iets leuks ondernemen, maar weet niet wat precies bij je past. Maar je kunt ook hulp nodig hebben vanwege ziekte of handicap, of door ouder- domsproblemen van jezelf of een familielid. Misschien geef je hulp aan anderen, maar wordt het je even teveel. Een plek om even op adem te komen. Waar je op zoek kunt naar de juiste informatie en deskundige medewerkers je met raad en daad bij kunnen staan, als dat nodig mocht zijn. Of waar ze samen met je naar oplossingen zoeken, waardoor je weer verder kunt. Als je wilt kun je onder het genot van een kopje koffie of thee gebruikmaken van de leestafel en van internet. Ook is het mogelijk een oproep of mededeling te plaatsen op ons contactbord. VraagWijzer IJsselmonde voor informatie, advies en begeleiding bij vragen en pro blemen op het gebied van welzijn, wonen, zorg en regelgeving (subsidies, bijzon dere uitkering etc.) Wij zijn te vinden op de Grote Hagen 88, 3078 RC Rotterdam. Geopend van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en telefonisch bereikbaar via 010 - 482 11 00. STADION SPORTNIEUWS 2005

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 20