Rabobank 32 dhv drukkers industrieterrein de winkelsteeg huizenseweg 8 - 6534 an nijmegen 6502-6503 ga nijmegen telefoon (024) 356 80 00 fax (024) 356 69 62 e-mail info@dhv-nijmegen.nl website www.dhv-nijmegen.nl Kijk alle goals live op je mobiel! Het is mogelijk om alle goals uit de o Holland Casino Eredivisie "live" via IfjP' Houana caSIHO Sportsplaza op je mobiel te volgen, ere at visie Ca naar IWWICSp0/tep/az0 com en /ees wat je moet doen om deze goals op je mobiel te scoren! N.E.C. heet supporters, spelers, begeleiders en be stuur van Ajax van harte welkom in het Goffert- stadion van Nijmegen. Een speciaal welkom ook namens de Onderne mers Sociëteit Regio Nijmegen aan de delegatie sponsors die met onze gasten uit Waalwijk mee reizen. Het aanvangstijdstip van de wedstrijd N.E.C. - Ajax is vervroegd naar 12:30 uur. Uit veiligheids overwegingen is hiertoe besloten, uiteraard na overleg met Ajax en de lokale autoriteiten in Nij megen. Ook de N.E.C. Supportersvereniging en de N.E.C. Amateurs zijn hier, als partners van Multi functioneel Sportcomplex De Eendracht, in ge kend en juichen deze beslissing van harte toe. N.E.C. - Ajax staat vanmiddag onder leiding van een Belgische arbitraal kwartet. Scheidsrechter is Joeri Vandevelde en hij wordt geassisteerd door de grensrechters Hennissen en Hermans. Vierde official is de heer Burie. Het is voor N.E.C. de eer ste keer dat er een competitiewedstrijd wordt ge floten door een Belgische scheidsrechter. in het basiselftal van N.E.C. ontbreken vanmid dag in ieder geval Alexander Prent en Frank De- mouge. Alle overige spelers zijn inzetbaar. Ook Bart van den Eede lijkt helemaal hersteld van de kwetsuur die hij had opgelopen tegen RBC Roo sendaal. Terwijl N.E.C. onder barre omstandigheden moest aantreden in de uitwedstrijd tegen RBC Roosen daal, werd de topper tussen Ajax en AZ in de Are na afgelast. Usvorming op dak van de Arena leverde een te groot gevaar voor de toeschouwers en het verkeer rond het stadion. N.E.C. speler Thijs Hendriks (21) krijgt van NEC geen nieuw contract aangeboden. Hendriks door liep de voetbalschool van N.E.C. en speelde tot nu toe twee competitiewedstrijden in de hoofd macht. Muslu Nalbantoglu is door de Turkse bondscoach Cetiner geselecteerd voor de WK kwalificatiewed-

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 32