nterview dit seizoen tegen Ajax, wil De Vries vanavond juist revanche nemen op de eerdere resultaten tegen Ajax. „We hebben in de competitie twee keer gelijk gespeeld, maar zijn zeker niet de mindere geweest. Als je kijkt naar het duel in de ArenA (0-0 red.), hadden we daar moeten win nen. Vanavond willen we wat laten zien en er vol voor gaan. In de eerste seizoenshelft hebben we bewezen dat we elke tegenstander goed par tij kunnen bieden. Op twee of drie wedstrijden na hebben we altijd kansen gehad om te winnen en zijn we niet weggespeeld." Voor het publiek is vanavond ook zeker een rol weggelegd. „We spelen thuis en dat is in de beker vaak een voordeel. Als het even wat min der gaat kunnen de fans achter de ploeg gaan staan en je er doorheen slepen. Ons publiek fun geert als een ideale twaalfde man." De Vries is er van overtuigd dat Ajax vandaag wat recht wil zetten. „Ze hebben in de competi tie vier punten tegen ons verspeeld en zullen wat willen laten zien. Maar dan lopen ze tegen een harde muur oplopen, want we lopen het gras uit de grond tijdens de wedstrijd. Voor zulke wedstrijden hoeven wij ons niet te motiveren. Dat gaat automatisch. We hebben wel een ploeg voor wedstrijden als vandaag, wij willen altijd hard werken." De doelman weet ook dat bekerwedstrijden op zich staan. „Het is maar één duel en het gaat dan altijd om de vorm van de dag. Er kan van alles gebeuren. Voor een club als ADO Den Haag zou het fantastisch zijn als we de halve finale bereiken. Zeker voor onze supporters." De Vries durft daarom ook al verder te kijken in het bekertoernooi. „Het is dan nog maar één wed strijd tot de finale. FC Utrecht en FC Twente hebben de laatste jaren bewezen dat alles mogelijk is in de Amstel Cup en waarom zou een club als ADO Den Haag de finale niet kunnen bereiken? Wij zullen er alles aan doen!"

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 29