De grootste winst van het gelijkspel tegen AZ was dat Roda JC aantoonde wel degelijk als team te kunnen functioneren. Aangezien de formatie van Wiljan Vloet vrijwel altijd goed speelt tegen de Top Drie lijkt de confrontatie met lands kampioen Ajax vanmiddag een heel interessante te worden. "Gelukkig spelen we tegen Ajax nooit slecht." Hoe tevreden was u met de puntendeling in Alkmaar? Wiljan Vloet: "Gezien het aantal kansen was ik niet content met het resultaat, maar wel dat er voor het eerst in 2005 een echt team stond. En dan niet alleen op momenten dat het goed ging, want dan loopt het bij ons altijd fantastisch, maar vooral toen we op achterstand kwamen." De laatste wedstrijden was u niet te spreken over het collectief. "Vooral tegen SC Heerenveen speelden teveel mensen hun eigen wedstrijd. Dat is geen kwestie van onwil maar we kunnen niet met zijn allen aanvallen, de beslissende eind- pass geven of een doelpunt scoren. We hebben veel individuele klasse, maar je kunt alleen een wedstrijd beslissen wanneer je als team opereert. Daarom hebben we tegen AZ ook een aantal wisselingen doorgevoerd." Colofon Uitgever: cfka uitgevers bv (www.efka-uitgcvcrs.nl). Redactie-adres: Postbus 155, 6000 AD Weert, tel. 0495 - 45 01 05, fax 0495 - 53 94 85. Redactie: Bert Jan Boer, Afd. commerciële zaken Roda JC, Statistiek: Eric Roufs, Fotografie: Dries Linssen, Bas Quacdvlicg, Druk: Prevision Eindhoven, tel. 040 - 292 80 08. Advertentie-acquisitie en marketing: Robin van Stricn Chris Meekers, tel. 0495 - 45 01 05, Vormgeving: Guido van Herten, Productiebegeleiding: Carmen Bricls, c-mail: c.briels@efka-uitgevers.nl Roda Play is hel gratis programmablad van Roda JC en wordt in een oplage van 8.000 stuks verspreid.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 3