4 - 2 'Mes op de keel' Mijn voc rspefRng. Voorwoord Arne Slot NAC Breda Ajax We hebben vandaag alle reden om er tegen Ajax vól tegenaan te gaan. We wil len ons namelijk revancheren voor de nederlaag in Utrecht én de afstraffing in de ArenA, eerder dit seizoen. Bovendien moeten we gewoon weer punten gaan pakken, want door de resultaten van de laatste weken zijn we wat achterop geraakt bij de concurrentie. Natuurlijk, we hadden een moeilijk programma, maar tegen SC Heerenveen hadden we de f-0 gewoon over de meet moeten brengen en in Utrecht hebben we een ongelukkige wedstrijd gespeeld. Kijk, dat we voor een zware klus staan, moge duidelijk zijn. Ajax heeft op papier natuurlijk de betere spelers, daar hoeven we geen doekjes om te winden. Maar een voetbalwedstrijd wordt nu eenmaal niet op papier uitgevochten... Ajax verkeert in een moeilijke fase, maar ook wij hebben na de winterstop nog niet ons beste voet bal laten zien. Wedstrijden als deze zijn er bij uitstek geschikt voor om de boel weer op de rails te krijgen. We zullen Ajax vandaag vanaf de allereerste seconden het mes op de keel moeten zetten. Veel strijd leveren en de kansen die we cre ëren direct benutten, dan maak je het Ajax moeilijk en heb je ook kans dat je punten overhoudt aan deze ontmoeting. COLOFON Uitgave: NAC BV, Stadionstraat 3B, Postbus 3356, 4800 DJ Breda, Tel. 076-5214500, info@nac.nl Bladmanager: Mariëlle Graaumans Advertentieverkoop: Hans van den Dungen, Marco van Dijnsen, Jasper van Eek Redactie: Fotografie: DTP Vormgeving: Druk: Jeroen Baldwin Marco Magielse Rob Kuijpers, Erik Tode Drukkerij Em. de Jong bv Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de redactie. CTE» 0U1CK

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 3