Win prachtige Ajax-prijzenü Goede start Jong Ajax na winterstop Gratis Ajax Club Card Ajax-nieuws Jong Ajax sloot afgelopen maandag de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe jaar winnend af. Op een moeilijk bespeel baar veld versloeg de formatie van John van den Brom en Fred Grim de leef tijdgenoten van FC Utrecht met 2-1. De gasten waren na rust op voorsprong gekomen, maar Gaston Sangoy en Etienne Esajas bogen de stand met fantastische doelpunten om in een voor sprong en een uiteindelijke zege voor Jong Ajax. Vanwege de regenval waren de omstan digheden op de Toekomst niet al te best, het veld was zwaar en de bal kreeg nauwelijks snelheid. Voor John O'Brien niet de ideale wedstrijd om weer eens negentig minuten te spelen. 'Het veld was zwaar waardoor wij niet ons 'Ajax- spelletje' konden spelen, maar het was een leuk partijtje. Ik ben erg blij dat ik weer eens negentig minuten heb kunnen spelen en vooral daarmee ben ik erg tevreden,' aldus O'Brien die tevens liet weten onge schonden uit de strijd te zijn gekomen. Naast de Amerikaan speelden ook Maarten Stekelenburg, Anthony Obodai, Daniël de Ridder en Ryan Babel van de A-selectie de hele wedstrijd. Niklas Moisander, die lang moest revali deren van een zware knieblesssure, speelde een dik uur en werd vervangen door spits Gaston Sangoy. Daarmee nam John van den Brom een zeker risico, maar de trainer zag zich daartoe gedwongen vanwege het spel van zijn pupillen. Zijn ploeg was immers op een 1-0 achter stand gekomen. Abdelilah Taki versloeg Stekelenburg na bijna een uur spelen. De komst van Sangoy in het veld bete kende dat Ajax verdedigend een op een ging spelen en voorin vier pure aanvallers had. Het bleek een gouden wissel, want de Argentijn stond zeven minuten in het veld toen hij snoeihard doel trof, 1-1. Etienne Esajas bezorgde zijn ploeg vijf minuten voor tijd de volle winst. Door de winst op FC Utrecht be houdt Jong Ajax de koppositie in de Beloftencompetitie. En aangezien nummer twee Feyenoord in eigen huis gelijk speelde tegen FC Twente is de voorsprong van Ajax nu uitgelopen naar zes punten. Voor supporters die zo nu en dan een thuiswedstrijd van Ajax willen bezoeken, is de Ajax Club Card uitstekend geschikt. Deze kan tot 1 maart 2005 gratis worden aangeschaft. Deze Ajax Club Card geeft het recht tot de aanschaf van één (of soms meerdere) toegangskaart(en) voor een thuiswedstrijd. De Ajax Club Card is twee jaar geldig. Houders van de andere Ajax Club Cards (Seizoen, Supporter en Kids) krijgen echter voorrang bij de verkoop van toegangskaarten. Indien u al in het bezit bent van een Ajax Seizoenkaart/Club Card (of van een andere BVO), kunt u géén Club Card aanvragen (zie voorwaarden Club Card). Kijk op www.ajax.nl onder de rubriek tickets voor het aanvraagformulier. Los deze puzzel op en maak kans op één fantastische Ajax-jaardvd of één van de twee vrijkaartjes voor Artis. Als je de puzzel hebt opgelost, vormen de letters uit de gele vakjes een woord. Dit woord vul je in op het formulier dat te vinden is op www.ajax.nl/prijsvraag. Heeft u geen internet, dan kunt u uw oplossing ook sturen naar AFC Ajax Kick Off, o. v. v. puzzel FC Twente, postbus 12522 1100 AM Amsterdam Zuidoost. HORIZONTAAL 7 Oud-Ajacied, scoorde dit jaar al zes competitiegoals voor FC Twente (6) - 8 Van 1979 tot en met 2001 als speler en later als trainer actief voor FC Twente (6) - 9 Abbekerker die van 1991 tot en met 1995 speelde voor FC Twente (4)-10 Doelman van Real Madrid (8)-11 Stapte in de zomer van 2004 over van Willem II naar AZ (7) -13 Stapte in 1999 als trainer over van FC Twente naar Borussia Mönchengladbach (5) - 15 Schoot 14 november 1984 namens het Nederlands team tegen Oostenrijk in eigen doel, hetgeen een 1 - 0 nederlaag betekende (5) -17 Aanvaller die halverwege het seizoen 1997-1998 overstapte van Anderlecht naar FC Twente (7) - 20 Nederlandse middenvelder die in 2004 verhuisde van NAC naar RC Genk (8) - 21 Scoorde twee keer tijdens de WK-finale van 1954 en speelde in Nederland voor SC Enschede, de voorloper van FC Twente (4) - 23 Bepaalde passeerbeweging (6) - 24 Latere trainer, werd in 1979 en 1980 met Ajax als speler landskampioen (6) VERTICAAL 1 Braziliaan, scoorde in 2002 namens FC Groningen tegen Ajax (4) - 2 Aanvoerder van het Juventus-team dat in 1996 de CL-finale van Ajax won (6) - 3 Huidige coach van Inter Milaan (7) - 4 Epi, maakte deel uit van de FC Twente-verdediging die in 1972 slechts dertien tegentreffers kreeg in de competitie. Nog altijd een record (5) - 5 Land waar oud-Ajacieden als Van der Meyde en Seedorf spelen (6) - 6 Vertrok in 2000 van FC Twente naar Borussia Mönchengladbach (8) -12 Marokkaanse voetballer, speelde voor Telstar, MW en Emmen (8) -14 Willem, maakte deel uit van dezelfde solide defensie als genoemd in 4 verticaal, die verder bestond uit Schrijvers, Oranen en Van lersel (7) -16 In 1987 en 1988 gekozen tot beste voetballer in de eredivisie, zit hier vanavond op de bank (6) -18 In dit land scoorde Dego Baruth twee maal tegen Ajax (6) -19 Oud-Twentespeler, nu actief bij het Duitse Freiburg (5) - 22 Voormalige Ajax-spits die onlangs opdook als test speler bij Austria Salzburg (4). Gaston Sangoy Kick Off 7 AJAX-FCTWENTE

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 7