AJAX De passie die in je zit Altijd scoren met LeasePoint. Stem op je favoriete Ajacied en win fantastische prijzen! www.ajax.nl Indonesische catering Indonesische Traiteur Smaken verschillen. Dit seizoen wordt de verkiezing Ajacied van de Wedstrijd gecom- Stemmen is eenvoudig. Stuur een sms-bericht met de tekst 'ajax' bineerd met de verkiezing Ajacied van het Jaar Je kunt nu het gevolgd door het rugnummer van je favoriete Ajacied naar 4222. gehele jaar door stemmen. Alle uitgebrachte stemmen tellen mee in het Kies jij bijvoorbeeld Maxwell, stuur dan het bericht 'ajax 5' naar 4222 en totaal klassement, Hiermee maak je kans op fantastische week-, maand- en maak kans op de fantastische prijzen die beschikbaar zijn gesteld door ABN jaarprijzen... EN... vaak stemmen betekent meer kans! AMRO, adidas en Ajax (55 ct p.o.b.) De verkiezing wordt in samenwerking met AT5 en Supportersvereniging Ajax gehouden. Dus....breng je stem uit en maak kans op prachtige prijzen met de verkiezing Ajacied van het Jaar!!! Kijk voor meer informatie op www.ajax.nl Met al uw wensen en vragen kunt u terecht bij een over En dat is precies waar wij voor zorgen. Meer dan 30 gerechten met 30 verschillende smaken. Zin om te proeven? Onze gerechtenwinkel is geopend van Zo t/m Vrij Van 16:00 tot 20:30 Linnaeuskade 2 Amsterdam. Zaterdag gesloten. Leasen bij dezelfde organisatie die ook de auto levert heeft alleen maar voordelen. Voordelen waar het gaat om snelle bediening en maxi male service. Vandaar dat je een auto van de A-Point Groep het beste kunt leasen bij

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 19