i 0* 'wmm Bayern München - Ajax 4-0 (2-0) Zé Roberto passeert Bogdan Lobont en scoort het vierde doelpunt voor Bayern München de ervaring en de talentvolle jeugd. Dat daarbij bijna niemand zijn eigen niveau haalde, speelde natuurlijk ook mee. Toch had Ajax als eerste op voorsprong kunnen en misschien wel moeten ko men. Maar Rafael van der Vaart had in de veertiende minuut het geluk niet aan zijn zijde. Bij een prima voorzet van Wesley Sonck miste Van der Vaart de kans op de openingstreffer. Na een klein halfuur knalde Makaay de bal voor het eerst onhoudbaar achter Bogdan Lobont, die de nog altijd gebles seerde Maarten Stekelenburg verving. Een minuut voor rust was het tijd voor UEFA Champions League Dinsdag 28 september 2004 - Olympiastadion, München - 50.000 Scheidsrechter: Alain Sars (Fra) Hasan Salihamidzic op de rug van Mauro Rosales. Scoreverloop: 28. Roy Makaay 1 -0,44. Roy Makaay 2-0,51Roy Makaay (pen) 3-0,55. Zé Roberto 4-0 Bayern München: Oliver Kahn Samuel Kuffour, Lucio, Thomas Linke, I Hasan Salihamidzic; Owen Hargreaves (80. Jens Jeremies), Torsten Frings (80. Vahid Hashemian); I Michael Ballack, Zé Roberto; Roy Makaay, Claudio Pizarro (59. Sebastian Deisier) Coach: Felix Magath Niet ingezet: Michael Rensing, Martin Demichelis, Tobias Rau, Andreas Görlitz Ajax: Bogdan Lobont; Zdenek Grygera, Johnny Heitinga (63. Julien Escudé), Nigel de Jong; I Anthony Obodai, Tomas Galasek (52. Nicolae Mitea), Rafael van der Vaart Wesley Sneijder, Maxwell; Mauro Rosales (70. Daniël de Ridder), Wesley Sonck Coach: Ronald Koeman Niet ingezet: Hans Vonk, Steven Pienaar, Thomas Vermaelen, Yannis Anastasiou Het fantoom heeft weer toegeslagen: doelpunt Roy Makaay. Resultaten FC Bayern München UEFA Champions League 2003-2004 Groepswedstrijden Bayern München - Celtic 2-1 RSC Anderlecht - Bayern München 1-1 Olympique Lyonnais - Bayern München 1-1 Bayern München - Olympique Lyonnais 1-2 Celtic - Bayern München 0-0 Bayern München - RSC Anderlecht 1-0 11/8 Finale Bayern München - Real Madrid 1-1 Real Madrid - Bayern München 1-0 de Nederlander om tegen zijn landgeno ten de tweede binnen te koppen. Na rust probeerde Ajax het nog wel, maar de knop kon niet worden omgezet. Een strafschop, benut door Roy Makaay, betekende 3-0 en de spits bediende in de 55ste minuut Zé Roberto op maat, 4-0. Een grote afgang dreigde, maar bij de 4- 0 vond Bayern het mooi geweest. Ajax sputterde nog wat na, maar kon de stand geen dragelijker aanzien geven. Kick Off 91 AJAX - FC BAYERN MÜNCHEN Z1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 20