Babbelen DE GRAAFSCHAP PERS van De Graafschap nog altijd bezig is om ver sterkingen naar Doetinchem te halen. Milan daarover: "Mensen die voor een directe ver sterking zorgen zijn natuurlijk altijd welkom. Ik zeg echter opnieuw dat het niet aan mij is om daar verder op in te gaan. Ik kan wel gaan roepen wat ik allemaal zou willen maar dat is uiteraard een zaak van het bestuur en de technische staf en niet van mij." speelde dit seizoen op verschillen posities in de verdediging of als controlerende speler op het middenveld. "Klopt", zegt Milan. "Ik denk dat het voor de trainer prettig is om een speler zoals ik er bij te hebben. Ik speel het liefst als rechtermiddenvelder of voor de verdediging. Maar als de trainer me een keer nodig heeft als centrale verdediger of als back kan ik die rol ook vervuilen." "Hoe tevreden ik ben over mijn eigen presteren dit seizoen? Nou ja, het is natuurlijk zo dat ik laat aan de voorbereiding ben begonnen. Mijn eerste oefenwedstrijd was tegen Harkemase Boys. Het begin was dus zeker niet eenvoudig omdat het me simpelweg aan wedstrijdritme ontbrak. Ik denk dat ik wel tevreden kan zijn over het feit dat ik tot nu vrijwel alle wed-stri jden in de basis ben gestart. Het niveau is tot nu toe wisselend, dat geldt voorde hele ploeg. Over de wedstrijden tegen Willem II en AZ bijvoorbeeld kunnen we tevreden zijn. Maar de wedstrijd tegen RBC was weer minder." Milan Berck Beelenkamp is een speler die op meerdere posities uit de voeten kan. Hij Vanavond staat de wedstrijd tegen Ajax op het programma. Dat lijkt op het eerste gezicht een loodzware tegenstander, maar Milan ziet wel zeker mogelijkheden tegen de Amsterdamse topploeg. "Ajax heeft het traditioneel lastig hier op De Vijverberg. Ik kan het me niet exact herinneren maar volgens mij is het al een aantal jaren geleden dat ze hier gewonnen hebben." (statistieken wijzen uit dat Ajax op 1 februari 2001 voor het laatst heeft gewonnen, 1-3. Het duel daarvoor en de twee wedstrijden daarna eindigden in 1-1, red.) "In principe moeten wij punten pakken tegen clubs als RBC en Den Bosch. Maar dat hebben we tot nu toe nagelaten. Dus dan zal het maar tegen grotere ploegen moeten gebeuren. En waarom niet tegen Ajax? In hun uitwedstrijd tegen Den Haag kwamen ze niet verder dan een 3-3 gelijkspel. We moeten deze wedstrijd ook niet groter maken dan het is." Voordat Milan bij De Graafschap kwam, ver toefde hij zeven jaar bij de jeugd en even in het eerste elftal van Ajax. "Deze wedstrijd is altijd wel een beetje speciaal voor mij., ook al ken ik bijna niemand meer van de spe- of de technische staf. Na dit seizoen heb ik net zo lang in Amsterdam als in Doetinchem gevoetbald, dus ook De Graafschap zal altijd speciaal blijven."

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 21