Milan Beelenkamp bij De Superboeren Leo Beenhakker. Zc waarschijnlijk l meer mensen was nou niet dire Graafschap. Ook Milan Berck Beelenkamp is dit jaar speler van De Graafschap. Het was tijdens de zomer enige tijd onduidelijk waar hij zou gaan spelen maar op het laatste moment voegde hij zich alsnog bij de ploeg van Gert Kruys. En dus speelde ook hij vorig weekend mee tegen Waalwijk. "Ik denk dat we uitein delijk positief op die wedstrijd kunnen terugkijken", vertelt hij. "We zijn twee keer terug gekomen van een achterstand dus kunnen we de ploeg compliment maken voor de veerkracht. We had den in de slotfase zelfs nog kunnen winnen, maar ik denk dat over de gehele wedstrijd gezien we terecht gelijk hebben gespeeld. In de wedstrijd maakte de kersverse ver sterking Magno Mocelin zijn debuut. "Hij heeft tot nu toe een goede indruk op mij gemaakt", oor deelt Milan over de dertigja rige aanvaller. "Tijdens de wed strijd zag je dat hij een speler is die altijd een aantal mensen met zich meekrijgt en daardoor gaten trekt en ruimte creëert". Een van onze doelpunten kwam ook op die manier tot stand. Bovendien is Magno ook iemand die zelf een doelpunt kan maken. Het is jammer dat hij nog niet de hele wedstrijd kon meespelen. Hij is nog niet honderd procent fit maar hij heeft natuurlijk ook een periode niet gevoetbald." nieuwkomer is Zoals wel was dit voor Milan wel een verassing. "Ja, zo'n naam verwacht je direct bij De Ik weet natuurlijk niet wat voor contacten onze voorzit ter allemaal heeft, maar hij is dus bevriend te met Een andere )a Beenhakker. Ik vind niet dat ik in de positie ben om te oordelen wat hij precies voor ons kan betekenen maar iemand die bij clubs als Real Madrid, Feyenoord en Ajax heeft gewerkt maakt zeker indruk." Het is geen geheim dat de technische leiding DE GRAAFSCHAP PERS

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 20