1 ■1 Kevin Bobson k In the picture 1 Hoopje al op een nieuwe uitnodi ging voor de volgende interland van Nederland? 'Ik ben nu vooral bezig met Willem II. Ik kijk niet verder vooruit Oranje was een fantas tische ervaring en Van Basten heeft gezegd dat hij me in de gaten houdt. Dus ik moet zorgen dat ik bij de club goed blijf presteren. Tegen De Graafschap was ik even wat min der. Die 2-2 had daar gewoon nooit mogen gebeuren en daar baalden we flink van. Maar vandaag tegen Ajax zal ik er weer staan.' Volgens je oud-trainer bij NAC, Lokhoff, was dat een van je zwak heden. Hij vond je niet constant Positie: Aanvaller Geboortedatum: 13 november 1980 Geboorteplaats: Amsterdam Nationaliteit: Nederlands Debuut: 7 augustus 2004 Loopbaan: Ajax, NAC Breda, 1 Espanyol (Spa) genoeg en vond daarom de be slissing om naar Espanyol te gaan niet slim. ie bent daar ook niet beter geworden, volgens hem. 'Ik was inderdaad niet constant toen ik twee seizoenen geleden nog bij NAC speelde. Ik vind dat ik gegroeid ben, ook in Spanje. Ik ben wel degelijk beter geworden, zowel mentaal als fysiek. Bij Espanyol had ik ge woon pech met de trainerswisseling. Van de ene op de andere dag speelde ik niets meer. Nu bij Willem II voel ik me weer thuis. We hebben een hele leuke groep en een hele goede trainer. Ik ben in vorm en afgezien van de wedstrijd tegen De Graafschap vind ik dat ik best constant presteer.' Al eens gescoord tegen Ajax in je carrière? 'Jazeker, toen ik bij NAC speelde scoorde ik binnen tien minuten in de Amsterdam ArenA. Het blijft voor mij bijzonder om te gen Ajax te spelen, ik heb er toch de hele jeugdopleiding doorlopen. De klap was ook best groot toen ik daar weg moest. Bij NAC begon ik weer helemaal op nul. Maarveran- dering is goed en ik ben sindsdien alleen maar beter geworden. Ik kijk uit naar deze ontmoeting. Natuurlijk ken ik nog heel veel mensen uit mijn Ajax-tijd. Als we winnen hier staan we gewoon op de ranglijst boven Ajax. Dat zou helemaal niet verkeerd zijn.' 9

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 9