De tegenstander uit... Amsterdam Eindhoven 125 Phil,ps stadion Wesley Sonck Wesley Sonck geldt als de hoop van België, irriteren. Om gewaagde uitspraken zit de De aanvaller brak in het seizoen 2001/2002 spits ook zelden verlegen. Niet voor niets definitief door. Hij maakte dertig doelpunten noemen ze hem in België al een halve en veroverde de landstitel met RC Genk. Nederlander, vanwege die grote mond. Hij werd door collega's en journalisten tot de beste speler van het seizoen gekozen. Recent kwam de Belg in de publiciteit Ook in het seizoen dat volgde, maakte toen hij negatieve uitspraken deed in de Sonck zoveel indruk (weer topscorer, nu media, waarna hij op het matje moest met 24 goals) dat Ajax hem besloot aan te komen bij trainer Ronald Koeman. De twee trekken, als opvolger van de weggestuurde hadden een 'verhelderend' gesprek. Een Ahmed Hossam. De oud-speler van RWD ander opvallend feit was vorige week de Molenbeek en GB Antwerpen is een uiterst verbale strijd tussen Sonck en zijn ploeg- talentvolle aanvaller door zijn doelgericht- maat Wesley Sneijder, die hem op het heid en koelbloedigheid. Sonck kan volgens veld tijdens het duel met Heerenveen de kenners de vergelijking doorstaan met openlijk schoffeerde. In 2003/04 speelde de Belgische oud-international en volksheld Sonck een matig seizoen, hij scoorde Jan Ceulemans. Zowel binnen als buiten slechts negen keer in 25 duels, het veld is hij een opvallende verschijning. Bezeten als hij is, schroomt hij niet mede- Bron: VI spelers en tegenstanders doelbewust te

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 15