De Voetbalkadobon Ajax-nieuws Eerste puntenverlies Jong Ajax Win prachtige Ajax-prijzenü Met een voetbalkadobon koop je een kaartje voor een voetbalwedstrijd of een fanartikel in de officiële fanshops van de clubs uit de Holland Casino Eredivisie. Wat is de voetbalkadobon? Official Ajax Fanshop Miljoenen mensen hebben al eens een kado- bon gekocht of gekregen. Denk aan de cd- bon, de boekenbon, de vvv-cadeaubon en de Nationale Golf Cadeau Bon. Leuk om te krijgen en leuk om te geven. Voortaan is het ook mogelijk om voetbal kado te doen via de voetbalkadobon! Zo kan iedere voetbal fan zijn eigen kado kiezen. De voetbalkadobon is een kadobon speciaal gericht op de voetbalmarkt. Hij is vanaf 4 oktober te koop en inwisselbaar in de fan- shop van de clubs uit de Holland Casino Eredivisie en vanaf 1 november ook bij de ruim 1.100 verkooppunten van TicketBox. De voetbalkadobon kan worden gebruikt als betaalmiddel bij de verkooppunten van de 18 clubs uit de Holland Casino Eredivisie en vanaf 1 november ook bij de TicketBox verkooppunten in Nederland. Bij de TicketBox verkooppunten geldt de voetbalkadobon als betaalmiddel voor de aanschaf van een toegangsbewijs voor een willekeurige wedstrijd uit de Holland Casino Eredivisie, Amstel Cup en/of Europese wedstrijden van een club uit de Eredivisie. Bij de 18 clubs uit de Eredivisie kan de voetbalkadobon bovendien gebruikt worden als betaalmiddel bij de aanschaf van een merchandising artikel in de officiële fan- shop(s). De voetbalkadobon is leuk om te geven, maar nog veel leuker om te krijgen! Geef voetbal kado met de voetbalkadobon. Fans zijn er fan van! De voetbalkadobon is natuurlijk ook te verkrijgen in de Official Ajax Fanshop in de Amsterdam ArenA. Openingstijden van de Fanshop zijn van maandag t/m vrijdag van 9.30 uur tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 uur tot 17.00 uur. Op wedstrijddagen is de Official Ajax Fanshop geopend vanaf 10.00 uur tot 30 minuten na de wedstrijd. im ftftoa ooi «hoo*100 Een slecht begin van de tweede helft veroorzaakte het eerste puntenverlies voor het Jong Ajax van trainers John van den Brom en Fred Grim. De 1-0 voorsprong die voor rust was bereikt, was na vijftien minuten in de tweede helft omgebogen tot een 3-1 achterstand. Jong Ajax toonde tegen Jong PSV echter genoeg veerkracht om terug te komen tot een gelijkspel: 3-3. Ander positief nieuws was dat zowel John O'Brien als Hatem Trabelsi in Eindhoven negentig minuten speelde. Jong Ajax begon voortvarend tegen de Eindhovenaren. Uit een voorzet van Kiran Bechan van de rechterkant kopte Tom Soetaers de 1-0 binnen. Die voorsprong behielden de Amsterdamse Beloften zonder moeite tegen de thuisploeg. Na rust werd het echter totaal anders. PSV speelde fel, daar was Ajax al voor gewaarschuwd, maar desondanks anticipeerden de Ajacieden slecht. Drie keer kwam een lange, diepe bal over de verdediging van Ajax heen. En drie keer kwamen PSV'ers vanuit het middenveld één op één tegen Kenneth Vermeer te staan, die kansloos bleek. Van den Brom greep in. Hedwiges Maduro had een flinke tik tegen zijn hoofd gekregen en was daar wat duizelig van. De verdediger werd daarom van het veld gehaald en vervangen door een spits: Gaston Sangoy. Achterin ging Ajax één op één spelen. De omzetting pakte goed uit. Ryan Babel kon uit een af geslagen corner binnentikken en Sangoy werd door Stanley Aborah via een steekballetje alleen voor de keeper van PSV gezet. Hoewel Sangoy uit een moei lijke hoek moest schieten, deed de Argentijn dat succesvol en bracht hij zijn team weer langszij: 3-3. Vervolgens kreeg zowel PSV als Ajax nog een paar goede kansen om de winst naar zich toe te trekken. Na een tweede gele kaart moest PSV ook nog met een man minder spelen, maar Ajax kon de man- meer-situatie niet uitbuiten. Los deze puzzel op en maak kans op één van de vijf jaarabonnementen op Ajax Magazine of één van de vijf fantastische Ajax-jaardvd's! Als je de puzzel hebt opgelost, vormen de letters uit de gele vakjes een woord. Dit woord vul je in op het formulier dat te vinden is op www.ajax.nl/prijsvraag. Heeft u geen internet, dan kunt u uw op lossing ook sturen naar AFC Ajax Kick Off, -g o.v.v. puzzel sc Heerenveen, postbus ,13 12522 1100AM Amsterdam Zuidoost. HORIZONTAAL 7 Kameroenese ex-Vitessespeler die Ajax binnenkort weer tegenkomt (6) - 8 Belgische plaats waar Tahamata zijn loopbaan af sloot en ook Sonck een jaar speelde (6) - 9 Volendammer, verhuisde in 1997 van Heerenveen naar Ajax (4) -10 Verrassende nieuwe rechtsbuiten van Oranje (8) -11 Oud-Ajacied, speelde vorig jaar nog bij Heerenveen (7) -13 Oud-Ajacied, vorig jaar topscorer bij Heerenveen (5) -15 Cruijff, maar dan van februari 1974 (5) -17 Tsjechische voetballer, vermaard om 'zijn penalty' tegen Sepp Maier (7) - 20 Amsterdamse amateurclub waar Ruud Gullit voor zijn profloopbaan speelde (8) - 21 Stapte deze zo mer over van Heerenveen naar Ajax (4) - 22 In deze Italiaanse plaats klopte Ajax AC Milan in 1994 met 0-2 (6) - 23 Scoorde vo rig jaar twee maal tegen Willem II (6) VERTICAAL 1 Maakte onlangs na veel blessureleed zijn rentree in het tweede van Ajax (6) - 2 Guillermo, vertrok in 1999 na twaalf seizoe nen bij Barcelona (4) - 3 'Voorganger' van Makaay die nu bij Kaiserslautern trefzeker is (7) - 4 In Ethiopië geboren voetballer die in 2004 na Ajax en NEC voor Heerenveen uitkwam (5) - 5 Van deze club kwam Ferdi Vierklau naar Ajax (8) - 6 Braziliaanse spits, 'uitvinder' van het babywiegen na een doelpunt (6) -12 Deze Deen speelde Gertjan Verbeek in de bekerfinale van 1993 hele maal zoek (8) -14 Zweedse verdediger die in 2002 overstapte van Halmstad BK naar Heerenveen (7) -16 Eerste tegenstander in Europees verband van Ajax onder het bewind van Louis van Gaal. (6) -18 Oostenrijkse doelman bij het betreurenswaardige staafincident (6) -19 Winnaar Champions League 2004 (5) - 21 Met deze club werd Dwight Lodeweges in 1997 landskampi oen bij de zaterdagamateurs (4). •twk'i Kick Off 7 AJAX - SC HEERENVEEN

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 7