Wilt u als ondernemer ook meer omzet? Al meer dan 70 vestigingen! Vrijehuizenmarkt De makelaar met het laagste tarief van Nederland 0.5%' Na het succes van Almere en Alkmaar binnenkort de 1e Amsterdamse Vrijehuizenmarkt krant Adverteer dan in de eerste Vrijehuizenmarkt krant. Kijk voor ons totale aanbod op www.vrijehuizenmarkt.nl f Vrijeer"" ft» Voor informatie: Aad van den Berg •020-516 0325 Prachtige luxe woonkrant Volledig full color Scherpe advertenties Oplage: 360.000 ex. Scherpe tarieven Uwpersoonfijkc makefaar Sloterkade 135,1058 HM Amsterdam, tel.: 020-5160325 www.vrijehuizenmarkt.nl email aad@vrijehuizenmarkt.nl Vrijehuizenmarkt OIEMEN GRIEND 173 AMSTERDAM CLEYNDERTWEG 469 *informeer naar de voorwaarden. AMSTERDAM LEEUWARDERWEG 68 AMSTERDAM H FREEZERSTRAAT 93 AMSTERDAM RUIMZICHT 230 Ruime hal met houten parketvloer. Grote woonkamer v.v. houten parketvloer. De open keuken beschikt over alle mogelijke inbouwapparatuur van Bosch. Op de 1' verdieping 3 slaapkamers en de zeer luxe bad kamer met whirlpool, douchecabine, tweede toilet, geheel uitgevoerd in marmer. Zolder, keurig afgewerkt met vergunning voor dakkapel waardoor een extra slaapkamer kan worden gerealiseerd. Zeer fraaie voor- en achtertuin. vraagprijs 319.000 k.k. oc ,arW van Nederland 0.5%" Riant 5-kamerappartement van ca. 126 m' gelegen op de 1' verdieping van een ver zorgd appartementencompex. De woning is in perfecte staat van onderhoud. Entree, hal, L-vormige woonkamer van 54 mJ is voorzien van een prachtige nieuwe laminaat vloer. Vanuit de woonkamer stapt u op het zonovergoten balkon. In 1998 is de badkamer geheel vernieuwd. In de badkamer bevinden zich een douchecabine, vaste wastafel en wasmachineaansluiting. De moderne open keuken beschikt over diverse apparatuur. Er zijn drie slaapkamers, een inpandige berging en ruime bergkast. Box op begane grond. vraagprijs 229.000 k.k. Karakteristieke dijkwoning in Amsterdam Noord. Bewoonbaar opp. 145m', 5 kamers. Tevens is er een grote kelder. De woning staat op eigen grond met gratis parkeergelegenheid voor de deur. Het Volwijckspark om de hoek geeft u heerlijke rust en ruimte. Toch ligt de woning dichtbij de stad en uitvalswegen. Kortom, een bezichtiging waard. vraagprijs 375.000 k.k. Leuk 2,5 kamerappartement op de 10' etage van ca. 75 m' gelegen in een goed onderhou den complex aan de Sloterplas. Eenvoudige keuken met balkon. Woonkamer met marmoleum vloer met aansluitend de slaapkamer met balkon. Apart werkgedeelte. Veel bergruimte. Licht 3-kamerhoekappartement bwjr. 2000 (204 m'. 85/92 m') in project Ganzenpoort. Zeer gezellige en lichte L-vormige woonkamer met laminaatvloer. Open keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur. Eén ruime lichte slaapkamer met speelse indeling. Tweede slaapkamer momenteel in gebruik als werkkamer. Separaat toilet met fontein tje. De fraai betegelde badkamer is voorzien van een luxe douchecabine. Optimaal geïsoleerde woning met vrijwel alle voorzieningen op loopafstand. vraagprijs 170.000 k.k. nwe vraagprijs 169.000 k.k. Vrijehuizenmar Makelaarskrant Kot laagste rkt krant'. Zeer complete en luxe woning in de gezellige woonwijk 'de Biesbosch' te Diemen. Gunstige ligging ten opzichte van winkelvoorzieningen, autowegen en openbaar vervoer.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 33