Voorwoord COLOFON FC TWENTE - AJAX Uitgever: De redactionele inhoud van Twente Thuis valt onder de verantwoordelijkheid van de directie van FC Twente. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. CORRESPONDENTIE-ADRES: FC Twente BV Colosseum 65 7521 PP Enschede Tel.: 053-852 55 25 Fax:053-852 55 11 y j VRIENDEN KRING: Vriendenkring FC Twente'65 Postbus 325 7500 AH Enschede Tel.: 053-477 25 26 www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht Tel.: 078-6397070, Fax: 078-6397071 Bladmanagement: Robert Bisschops Acquisitie: Michael van Bijnen, Stanley Matena Financiële administratie: Z-Press sport media BV Postbus 1015,3300 BA Dordrecht Eindredactie: Edwin van Lenthe zondag 15 augustus 2004 Na een voorbereiding, die op maandag 5 juli van start ging met de eerste training, staat nu eindelijk de eerste wedstrijd in de Holland Ca sino Eredivisie op het programma. En niet zo maar een wedstrijd, want landskampioen Ajax komt op bezoek in het Arke Stadion. Voor enke len is het duel van vanmiddag een weerzien met oude bekenden, want zowel Sander Boschker als Jason Culina kwamen afgelopen zomer van de hoofdstedelingen naar Enschede. Doelman Boschker hoorde deze week van trainer Rini Coolen dat hij de eerste doelman van FC Twente is en Jason Culina scoorde dinsdagavond drie keer in de Amstel Cup ontmoeting met Sparta Nijkerk. FC Twente kwam de eerste ronde van het Amstel Cup toernooi prima door. Zaterdaghoofdklasser Sparta Nijkerk werd met 8-0 verslagen. Naast de al genoemde drie treffers van Jason Culina scoorden ook Blai se N'Kufo (2), Simon Cziommer (2, waarvan 1 strafschop) en Bas Sibum. Een soevereine overwinning die FC Twente toegang verschafte tot de tweede ronde. Daarin werd de ploeg van trainer Rini Coolen door de nieuwe keeperstrainer van Oranje, Stanley Menzo, gekoppeld aan Baro nie. De zondaghoofdklasser uit Breda elimineerde het Utrechtse Elink- wijk. Op dinsdag 21 of woensdag 22 september zal FC Twente in het ei gen Arke Stadion aantreden tegen de voormalige club van oud FC Twen te speler Ferry Pirard. Redactie: Mycke Boers Tamara Bruggink Edwin van Lenthe Kees Reenders Ivo Klein Swormink Kees Veenhuizen Redactie-coördinatie: Sander Berends Fotografie: Kor de Klein, Theo Temmink Opmaak Lithografie: Nauta en Haagen, Helmond Art direction Vormgeving: Rozema Zone 2 Design, Delden Druk: Wegener Huis-aan-huiskranten BV Enschede Een goede start in het bekertoernooi, en hopelijk kan hieraan vandaag in compe titieverband een vervolg worden gege ven. Wedstrijden tussen FC Twente en Ajax zijn in de regel altijd aantrekkelijk en interessant. Denk maar eens aan de ontmoeting vlak voor de Kerst van het vorige seizoen toen FC Twente met 2- 0 aan het langste eind trok. In de Am sterdam Arena werd met 1 -0 verloren. Maar goed, nieuwe ronde, nieuwe kansen. FC Twente - Ajax is een fan tastisch affiche als opening van het seizoen. Veel plezier. EvL Bas Sibum heeft de 8-0 ge scoord en wordt gefeliciteerd door Raymond Fafiani.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 3