NIEUWE HOOFD- EN KEEPERSTRAINER Per 1 juli j.l. is bij H.S.V. De Zuidvogels als nieuwe hoofdtrainer aangesteld dhr. Jeroen Peters. Jeroen Peters is woonachtig in Leusden, 43 jaar oud, is getrouwd en heeft 2 kinderen. Hij is werkzaam op het Min. van Defensie, afd. facilitaire dienst en is een goede bekende in de voetbalwereld. Als jonge jongen begonnen met voetballen bij H.V.C.; daarna S.C. Amersfoort, wat toen nog speelde in de 1 e divisie en heeft daar 3 jaar gespeeld tot zijn 21e. Vanaf dat jaar vervolgens 9 jaar lang in de hoofdmacht van IJsselmeervogels, met welke ploeg hij vele prij zen in dc wacht heeft gesleept. Hij heeft dus als voetballer een behoorlijke staat van dienst. Na afloop van zijn voetbalcarrière is hij begonnen met het behalen van zijn trainers-diploma's, t.w. TC3, TC2 en TC1. Met dit laatste diploma was hij gerechtigd om in de hoofdklasse te mogen trainen. Allereerst is hij begonnen als trainer bij de A-1 van IJsselmeervogels, daarna het 2e elftal (res. Hoofdklasse) en ook het 2e team van Quick Amersfoort. Verder het 1 e team van Roda JC '46 (zondag-afd.) gevolgd door 2 jaar V.R.C. en de laatste 3 jaar als hoofdtrainer bij S.D.C.P. in Putten (Hoofdklasse C). Ook op trainingsgebied heeft Jeroen Peters dus een goede achtergrond en gezien de persoonlijkheid van Jeroen Peters zijn wij als vereniging zeer hoopvol gestemd. Verder zullen wij d:t nieuwe seizoen ook gaan starten met een keeperstrainer voor de A-selectie, en mede op advies van Jeroen Peters is dit geworden: dhr. Wouter van Voorthuizen. Wouter van Voorthuizen is woonachtig in Veenendaal, is 38 jaar oud en getrouwd en heeft eveneens 2 kinderen. In het dagelijkse leven is Wouter werkzaam als account manager bij een tapijtfa- briek in Genemuiden en houdt zich daar deels bezig met verkoop. Tevens is hij verantwoordelijk voor alle inkoop aktiviteiten buiten Europa. Als actief keeper speelde hij o.a. voor Lunteren, DOVO en G.V.V.V. Op zijn 27e moest hij noodgedwongen stoppen i.v.m. vele blessures. Toen is hij begonnen als keeperstrainer bij Renswoude, gevolgd door V.R.C.Lunteren, GVW en S.D.C.P. Tevens verzorgt hij regelmatig, op uitnodiging van div. profclubs, keeperclinics, en doet dit vnl. in Duitsland en Engeland. Ook organiseert hij keepers- dagen in Nederland. Hij zal dus het komende seizoen de keepers van de A-selectie onder handen nemen en samen met Jeroen Peters de nodige aandacht gaan besteden aan andere specifieke zaken met als doel het rendement tussen keeper en medespelers zo optimaal mogelijk te laten verlopen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 8