De Zuidvogels - AFC Ajax Steven de Graaf In 2003 bestond HSV De Zuidvogels 75 jaar. In januari van dat jaar zou als spetterend begin van ons jubileumjaar Ajax al een wedstrijd tegen De Zuidvogels spelen. Helaas was er één weekend in janu ari dat er vanwege de weersomstandigheden, sneeuw en vorst, niet gespeeld kon worden op onze velden. U raadt het al, dat was het afgesproken weekend. Gelukkig heeft de leiding van Ajax gemeend deze wedstrijd alsnog te komen spelen. Het doet mij dan ook een bijzonder genoegen vanmiddag het bestuur van AFC Ajax, de spelers en de begeleiding op ons sportcomplex te mogen begroeten. Een speciaal welkom voor de arbitrage van deze mid dag onder leiding van de heer Luinge. Daarnaast heet ik natuurlijk alle bezoekers, supporters van beide clubs on alle belangstellen den van harte welkom. Het organiseren van een wedstrijd tegen een profclub kost een amateurclub veel inspanning. Ik wil alle men sen die het mogelijk gemaakt hebben deze wedstrijd te spelen van harte bedanken voor hun inspanningen. Ik denk hierbij aan de mensen die Ajax met ons in contact brachten, aan onze sponsors, aan de opgerichte commissie voor deze wedstrijd, aan stewards, zowel die stewards van andere clubs als onze eigen, aan onze "normale" vrijwilligers, zoals bar- en terreinpersoneel en aan al die anderen die iets gedaan hebben. Ik hoop dat deze middag in plaats van een goed begin van ons jubileumjaar een goede afslui ting zal zijn. Ik wens u allen een sportief en leuke middag bij onze vereniging Arnold Postmus Voorzitter HSV De Zuidvogels Zaterdag 17 juli wordt de aftrap verzorgd door: (De Zuidvogels F3) Pupil van de dag.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 5