Voetbalvrienden, Namens Ajax mag ik u van harte welkom heten bij de wedstrijd van vandaag. Een wedstrijd die wat Ajax betreft in het teken staat van de voorbereiding op een nieuw seizoen. Wij vinden het een eer om op uw sport park te mogen worden ontvangen. Ajax is er trots op dat u de moeite heeft genomen van daag naar onze selectie te komen kijken. U zult ongetwijfeld met mij vaststellen dat Ajax een herken baar gezicht heeft gehouden. De spelers die vorig seizoen gezichtsbepalend waren voor Ajax vormen opnieuw de kern van de groep onder leiding van Ronald Koeman. Dat is in ieder geval voor Ajax een enorme opsteker. Vandaag ontbreekt wellicht een aantal van deze spelers; zij genieten nog van hun welverdiende vakantie na afloop van het Europees Kampioenschap in Portugal. Maar zoals elk sei zoen zijn er ook een aantal nieuwe gezichten in de selectie. U behoort vandaag tot een select gezelschap. U bent één van de eersten om te zien hoe Ajax, als trotse kampioen van Nederand, aan een nieuwe seizoen begint; zelfverzekerd en verwachtingsvol. Daarom: van harte welkom! Wij zijn net zo benieuwd als u. Trouwens, u bent uiteraard ook van harte welkom op de Ajax Open Dag, die wordt gehouden op woensdag 4 augus tus. Het belooft weer een mooie en gezellige dag te worden, waarbij wij de volledige selectie voor het komende sei zoen aan u zullen voorstellen. Daarnaast hopen wij u bij een van onze wedstrijden in de Amsterdam ArenA te mogen begroe ten. Alle informatie vindt u hierover op www.ajax.nl. Ik wens u bijzonder veel plezier bij de wedstrijd van vandaag! Arie van Eijden, Algemeen directeur

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 4