Kampioenselftal Ajax te gast! Voetbalvrienden, Welkom op ons sportpark. Vandaag begint landskampioen Ajax de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een wedstrijd tegen ons eigen FC Omniworld. Een gebeurtenis die een gevoel van trots bij ons oproept. De EK- gangers genieten nog van een welver diende vakantie, maar de selectie van Ronald Koeman is bijna volledig in tact gebleven en dus kunt u de bekende Ajacieden vandaag voor het eerst in actie zien. Voor velen van u zal deze wedstrijd een eerste kennis making met FC Omniworld zijn. Wij vertrouwen erop dat uw bezoek plezierig zal verlo pen. In de media is onze club de afgelopen maanden vaak negatief in de publiciteit geweest en lieten sommige raadsleden zich zeer ongenu anceerd uit over FC Omniworld. U zult vandaag merken dat FC Omniworld een gezellige, maar ambitieuze club is die zijn nek wil uitsteken om de regionale voetbalsport op een hoger peil te bren gen. De kans is groot dat we volgend jaar ons debuut maken in het betaalde voetbal. Voor Al mere en Flevoland een unieke gebeurtenis die veel positieve publiciteit zal genereren. Deze wedstrijd tegen Ajax is alvast een voorproefje. Onze nieuwe trainer Jeffrey Kooistra, vorig jaar nog actief bij RBC Roosendaal, kan zijn spelers direct aan het werk zien tegen de professionals van Ajax. Het team moet vandaag voor al genieten van de wedstrijd tegen Ajax. Het moet een voetbalfeest worden. Verwacht geen harde bodychecks en vliegende tackles om een overwinning in de wacht te slepen. Natuurlijk gaan we ons best doen, maar Ajax is nog maar een weekje in training en voor veel spelers van FC Omniworld moet de vakantie zelfs nog beginnen! Ik wens u der halve veel ple zier en spreek vooral mijn dank uit richting Ajax dat zich bereid heeft getoond de sei zoensstart in Almere te laten plaatsvinden. Hopelijk kun nen we er een traditie van maken. Ronald Koeman en zijn team wens ik namens de club veel succes in het nieuwe seizoen en hoop dat er, vooral in de Champions League, wat meer geluk is dan vorig jaar. Met vriendelijke groet, René ter Borgh voorzitter FC Omniworld

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 3