Het Amsterdam Tournament De club begint dan aan de voorberei ding van het Sony Amsterdam Tournament dat op vrijdag 30 juli en zondag 1 augustus, aan de vooravond van de competitiestart, wordt gespeeld in de Amsterdam ArenA. De wedstrij den worden gespeeld op vrijdag 30 juli en zondag 1 augustus 2004. De organisatie heeft dit jaar, naast Ajax, ook Arsenal, River Plate en Panathinaikos naar Amsterdam weten te halen. Zowel Ajax, Panathinaikos als Arsenal heeft de kampioenstrofee inmiddels al in ontvangst mogen nemen. River Plate draait bovenin de Argentijnse competitie mee. De Zuid- Amerikanen krijgen in hun 'winterstop' speciaal vrijgave van de Argentijnse bond om deel te kunnen nemen aan het Tournament. Het toernooi dat voor de zesde keer in successie wordt georganiseerd heeft als vanouds een alternatief puntensys teem. Daarbij worden voor het scoren van goals extra punten toegekend. Een verliezer van de eerste wedstrijd kan daardoor alsnog winnaar van het toer nooi worden. Het volledige programma voor The Sony Amsterdam Tournament ziet er als volgt uit: Vrijdag 30 iuli 19:00 uur Arsenal - River Plate 21:15 uur Ajax - Panathinaikos Zondag 1 augustus 18:30 uur River Plate - Panathinaikos 20:45 uur Ajax - Arsenal Kaarten kunnen worden besteld via www.ticketbox.nl en de volgende Almeerse adressen: De Sigaar, Zadelmakerstraat 55 in Stad Music Store, Bottelaarpassage 16 in Stad TG 2000 De Nijs, Grote Markt 187 in Stad FRS 99, Regisseurstraat 4 in Stad Verdouw Duiven B.V, Rimsky-Korssakovweg 33 in Stad De Boekelier, Noordeinde 161 in Buiten L Dijkstra Zn Sigarenspeciaalzaak, Marktgracht 22 in Haven Firma PAG Boon Zoon, Kruisstraat 19 in Haven

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 16