Jeffrey Kooistra over FC Omniworld - Ajax Jeffrey Kooistra is de nieuwe hoofdtrainer van FC Omniworld. Kooistra (35) is met de Almeerse club een contract overeengekomen voor één jaar. Jeffrey Kooistra speelde achtereenvolgens bij FC Volendam, Haarlem, Heerenveen, NEC, Groningen, Helmond Sport en RBC Roosendaal. Bij die laatste club bouwde hij zijn carrière af. De laatste twee jaar was Kooistra assistent-trainer bij de club uit Roosendaal. „Het is geweldig om tegen de kam pioen van Nederland te mogen spe len. Voor Almere is het natuurlijk bij zonder dat twee ploegen met een lange Amsterdamse historie in Almere tegen elkaar kunnen spelen. De wedstrijd tegen Ajax past eigen lijk niet in onze voorbereiding. De selectie van FC Omniworld komt pas 21 juli voor de eerste officiële training naar het sportpark. Maar "Voorop staat een fijne voetbalsfeer." om niet helemaal onvoorbereid aan de wedstrijd te beginnen, hebben we 5, 7 en 9 juli al met elkaar getraind." Jeffrey Kooistra hoopt een aange name voetwedstrijd te kunnen spe len tegen Ajax. „Verwacht van FC Omniworld geen spektakel. We zul len rustig spelen. Het gaat om een oefenwedstrijd. Blessures zullen absoluut bij FC Omniworld en Ajax voorkomen moeten worden. ledereen moet fit blijven. Voorop staat een fijne voetbalsfeer." De selectie van FC Omniworld zal vrijwel voltallig aanwezig zijn. „Alleen Danny Mostaard is nog niet helemaal fit en een andere speler is nog op vakantie. Het is natuurlijk een eer om tegen Ajax te mogen spelen, dus als het even kan, wil je daar als speler bij zijn", aldus Jeffrey Kooistra.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 10