voor Leonardo Tot slot eenfotovoorIeo@tiscali. 19 Feyenoord krant is hij dus wel een echte prof die gewoon hard wil werken. Misschien moet hij maar eens bewijzen dat mentaliteit het eer ste vereiste is. Het geld en de roem volgen dan vanzelf wel. Maar tot nog toe heeft hij wat er in de toekomst ook gebeurt bij mij al respect afge dwongen. wil ik nog kwijt dat je momenteel veel hoort over het verval van de Nederlandse competitie. Natuurlijk is dat wel zo. Maar zo zijn we ook jarenlang aan het zeuren geweest over de grote drie, de afstand zou te groot zijn. Dus positief bekeken maak ik nu een heel spannende com petitie mee. Voor de meeste clubs doet het er nog toe. Dus dat maakt de competitie leuk. Zo is op dit moment iedere wedstrijd in de Kuip spannend. Natuurlijk is het halen van de Champions league belangrijk. Maar wekelijks naar mijn duppie kijken is voor mij het belang rijkst. Als we goed omgaan met onze talenten en jonge spelers dan krijgen we steeds weer nieuwe aanvoer. Als dan ook nog de UEFA maatregelen neemt over bijv maximaal 2 spelers uit het buitenland per team. dan blijven er meer talenten hier en ook langer. Nogmaals wil ik kwijt: we reizen er voor, we werken er voor, dus mogen we ook van onze spelers het een en ander verwachten. Dat ze ons hier wat bieden en dan pas aan het grote geld denken. Het kleine geld hier is al meer dan de meeste van ons al ooit zullen verdienen. En als er werklust is, en hopelijk in de toekomst weer een pirouette van Robin, ben ik al lang tevreden. Of is hij binnen kort in Eindhoven te bewonderen, Waarna hij vervolgens voor veel geld verkocht zal gaan worden. M.L Vakkie VV De sportieve journalist Middelburg jNHAAfp Beste Feyenoordsupporters, Zoals jullie weten is Leonardo zwaar gebles seerd. Na een eerdere lange blessure was hij net terug toen het lot hem weer trof. Nu heb ben we het idee om hem te steunen tijdens zijn revalidatie. Als mensen ons foto's opsturen met een boodschap voor Leonardo, dan maken wij er een CD-Rom van om aan hem te geven. Het lijkt ons leuk om aan Leonardo te laten blij ken dat we hopen dat hij volledig herstelt en dat we dan zijn gelukstranen weer zien, zoals na die goal in amsterdam... Wil je je foto sturen, stuur hem dan STADION SPORTNIEUWS 2004

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 21