KiSÜ AJAX - FC TWENTE i-o Ajax - FC Twente 1-0 (i-o) Hatem Trabelsi begon het duel op de bank. De van het succesvol verlopen toernooi om de Afrika Cup terugge keerde verdediger kwam na een uur spe len in het veld voor Zdenek Grygera. Rafael van der Vaart ontbrak vanwege een liesblessure. In de laatste competitiewedstrijd voor de winterstop ging Ajax met 2-0 onderuit in Enschede. FC Twente-aanvaller Blaise N'Kufo liet zich met twee fraaie treffers die dag tot koning kronen. Dat wilde Ajax ditmaal koste wat kost voorkomen. De start van de Ajacieden was veelbelo vend, maar na de treffer van de Frans man stokten de aanvalsgolven. Op slag van rust kregen de gasten een riante mogelijkheid en ook de eerste twee minuten na de hervatting was FCTwente bijzonder dicht bij de gelijkmaker. ITFRUCiRI IK Hatem Trabelsi maakte na ruim een uur spelen zijn rentree in Ajax 1. Uitstekend keeperswerk van Maarten Stekelenburg voorkwam een tegengoal. Het duel kon beide kanten op. Ajax creëerde enkele goede mogelijkheden, maar mocht uiteindelijk van geluk spre ken toen invaller Polak in de blessuretijd de paal raakte. Was diens schot van zes tien meter raak geweest, dan hadden de Tukkers een verdiend punt behaald. Dat was echter niet het geval. In de race om het kampioenschap moeten ook slechte duels worden gewonnen, dus was de zege meer dan welkom. zondag 22februari 2004, Amsterdam 12. Escudé 1-0 Scheidsrechter: Temmink Geel: Cziommer,Van der Weerden (FC Twente) Toeschouwers: 48.979 Ajax: Stekelenburg, Grygera (61. Trabelsi), Heitinga, Escudé, Maxwell, De Jong, Galasek, Sneijder, De Ridder, Anastasiou (69. Sonck), Sikora (78. Mitea) FC Twente: Paauwe, Cziommer, Van der Weerden, Niemeyer, Heubach, Ouedraogo, Pothuizen, Sibum, Gakhokidze (76. Polak), Ramzi (76. Christensen), N'Kufo Victor Sikora in duel met Chris van der Weerden. zondag 14 maart AJAX - RODA JC

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 20