Word lid van de leukste supportersvereniging van Nederland De J unior Tigers is de fanclub voor FC Utrecht-fans tot en met veertien jaar. Voor de Junior Tigers worden er ver schillende leuke activiteiten georgani seerd. De activiteiten worden afge stemd op de diverse leeftijdscatego rieën. Als Tiger ontvang je minimaal zes keer per jaar een nieuwsbrief met alle weetjes rond FC Utrecht, acties van de Fanshop en heel veel andere aanbiedingen. Als je jarig bent ont vang je een verjaardagskaart. Junior Tiger Vak Naast het leuke lidmaatschap van de Junior Tigers kun je ook iedere thuis wedstrijd van jouw helden bijwonen in een eigen vak. Want op de nieuwe Zuidtribune van Stadion Galgenwaard zijn twee speciale [unior Tiger-vakken, waar jij en de andere Tigers veilig naar de wedstrijd kunnen kijken. Prijs Flet lidmaatschap voor de FC Utrecht Junior Tigers kost 15,- per seizoen. Wil je meer weten over de Junior Tigers? Bel dan even met Linda van de Grift, tel. 030-8885512 59 FC Utrecht programma Activiteitenkalender Woensdag 3 Maart: Supporters Vereniging FC Utrecht Kids Gala 2004 Omdat wij nauw samenwerken met de Supporters Vereniging van FC Utrecht mogen wij ook komen op het speciale Kids Gala 2004. Deze middag vindt plaats in het Supportershome. De Nederlands Kabouter Plop zal optreden en ook Pommetje Horlepiep komt langs. Verder is het gewoon lekker swin gen, zingen en vooral een heleboel lol maken tijdens dit spektakel. De Tiger zal ook aanwezig zijn. Het Kids Gala begint om 14.30 uur en duurt tot 17.30 uur. Neem zoveel mogelijk vriendjes en vriendinnetjes mee zodat dit een nog leuker feest wordt. De toegangsprijs bedraagt 5.00 Woensdag 10 maart: Meet Greet met de spelers Jij komt toch ook naar onze Meet Greet met de spelers van FC Utrecht op woensdag 10 maart? Je kunt dan op de foto met de Tiger of aan jouw favoriete spelers die ene brandende vraag voorleggen. Er zul len diverse activiteiten zijn, dus je hoeft je niet te vervelen. Er zal ook een heel leuk Happy Meal te koop zijn speciaal voor de Tigers. Deze middag is voor alle leden toegankelijk.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 58