fTT Fc VTfftihi W Jong FC Utrecht uitgeschakeld in bekertoernooi TV1 Shew-Atjon maakte rentree. Jong FC Utrecht is er maandag niet in geslaagd de halve Finale van de Amstel Cup te bereiken. Het team van Koos van Tamelen verloor met 3-1 bij Ajax. Positief nieuws in Amsterdam was de rentree van Etienne Shew-Atjon, die ruim een uur meespeelde met Jong FC Utrecht. De ver dediger is hersteld van de knieblessure die hij in januari opliep tijdens het trainings kamp in Spanje. De openingsfase in de kwartfinale was dui delijk voor Jong FC Utrecht. Vooral uit blinker Richal Leitoe profiteerde van zijn snelheid en zorgde regelmatig voor drei ging voor het doel van Ajax-keeper Sander Boschker. Al waren ook de counters van de Amsterdammers in het begin van het bekerduel zeker niet zonder gevaar. Vooral rechtsback Leendert van Steensel had zijn handen vol aan de snelle Ajax-aanvaller Nocolae Mitea. In de vijftiende minuut kwam Ajax verras send op voorsprong. Een verre uittrap van doelman Michel Vorm werd op het mid denveld een prooi voor Ajax, dat via een vlotte combinatie Jason Culina in stelling kon brengen: 1 -0. Kort daarna kwam een goede aanval die opgezet werd door Leitoe en Kevin van Baarlen tot bij Sandro Calabro, maar de aanvaller liet de kans op de gelijkmaker onbenut. In de 33ste minuut hield Vorm zijn ploeg dankzij een uitstekend redding nog in de wedstrijd, maar vijf minuten later werd hij wel gepas seerd. Na balverlies op het middenveld van FC Utrecht zette Mitea Ajax al voor rust op een 2-0 voorsprong. Vijf minuten na rust werd het ook nog 3-0 en verloor FC Utrecht het uitzicht op de volgende ronde. Van Tamelen bracht nog drie wissels in de ploeg, maar de wedstrijd was al gespeeld. In de slotfase redde Adnan Alisic de Utrechtse eer. Maandag al kan de ploeg van Van Tamelen zich revancheren. Dan staat de competitie wedstrijd op het programma. Dat duel wordt wederom op de Toekomst gespeeld. Karakteristieken Jong Ajax Jong FC Utrecht 31 (2-0) Opstelling Jong FC Utrecht: Michel Vorm, Leendert van Steensel, Farid Moharram, Iwan Axwijk, Etienne Shew-Atjon (62. Danny Versluis), Rick Kruys, Abdelilah Taki, Adnan Alisic, Kevin van Baarlen, Sandro Calabro (66. Jimmy van Baarlen), Richal Leitoe (54. Cakir) 47 FC Utrecht programma

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 46