NOVEMA Het programmablad van FC Utrecht is een uitgave van in samenwerking met FC Utrecht. Oplage: 2.500 exemplaren Drukker: PlantijnCasparie Acquisitie: Novema Leeuwarden 0594 - 510 303 Bladmanager: Willem Brouwer Redactie: Jorg van Caulil Fotografie: Frank Zilver Lay-out: Adrem Studio FC Utrecht zit na de winterstop in de hoek waar de klappen vallen, zo bleek vorige week zondag weer in het thuisduel met NAC Breda. Nog voor het begin van de wedstrijd moest René Ponk al met een ernstige liesblessure per brancard van het veld gedragen worden. 'Zelfs de warming-up is voor ons nu al gevaarlijk', verzuchtte Foeke Booy, die met name ontgoocheld was over de manier waarop FC Utrecht tegen de vijfde thuisnederlaag van het seizoen opliep. Zijn elftal moest net als een week eerder in Nijmegen het grootste deel van de wed strijd verder met tien man en bovendien kreeg de tegenstan der de twee treffers op een presenteerblaadje aangereikt. We hebben de punten gewoon weggegeven', vond Booy. De enige manier om de negatieve serie te doorbreken is een overwinning. Een eenvoudige opgave wordt dat niet, want de komende weken wacht immers een op papier uiterst zwaar programma tegen de huidige topdrie. Vandaag ontvangen we Ajax, volgende komt PSV naar Galgenwaard en een week later volgt het uitduel bij AZ. De prestaties van de laatste jaren tegen Ajax geven vertrouwen. FC Utrecht won de voor gaande vier thuiswedstrijden tegen de Amsterdammers. Pascal Bosschaart in duel met Anouar Diba van NAC 3 FC Utrecht programma

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 3