Karim Touiani 14 Geb. datum: 11 -09-1980 Geb. plaats: Amsterdam Positie: Verdediger Rugnummer: 24 Lengte: 1.85 m Gewicht: 78 kg Contract tot: 2004 Spelersprofiel Hoe ziet je privé situatie er uit? Ik ben in december getrouwd met Samira, zij is 21 jaar en gaat nog naar school. Wat zijn je ambities als voetballer? Elke wedstrijd doe ik mijn best. Ik zie wel waar ik terecht kom. Plezier in het voetbal is het belangrijkste. Wanneer en hoe was je debuut in het betaald voetbal? Dat was in een thuiswedstrijd tegen Vitesse. Ik was toen 19 jaar en had direct veel balbezit. Wat is je mooiste actie? Mijn eerste doelpunt voor FC Utrecht tegen Ajax. Een één-tweetje met Dirk Kuyt. Op welke voetbalschoenen speel je? Puma, King SL. Momenteel zijn mijn schoenen half zwart, half zilver. Ik wissel regelmatig van kleur. Wat is je favoriete club buiten Nederland? Ik heb geen favoriete club. Wat ga je doen na je voetba lea rrière? Ik ga zeker iets doen, ik wil niet thuis zitten, dan word je zo snel oud name lijk. Maar wat ik precies ga doen, weet ik nog niet. Waar heb je een uitgesproken hekel aan? Oneerlijkheid. Ik vertrouw mensen snel en begrijp niet dat sommige men sen toch anders zijn dan dat je in eer ste instantie verwacht. Wat is je beste eigenschap? Ik ben vriendelijk. Wat is je slechtste eigenschap? Ik ben erg perfectionistisch, wil alles perfect hebben. Vertel eens iets verrassends over jezelf? Ik kom heel rustig over, maar ik hou erg van lachen. Verder ga ik graag naar musicals en de film. Wat wordt de uitslag van FC Utrecht Ajax? 1-0 39 FC Utrecht programma

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 38