Dave van den Bergh I1 Spelersprofiel Geb. datum: Geb. plaats: Positie: Rugnummer: Lengte: Gewicht: Contract tot: 07-05-1976 Amsterdam Aanvaller 11 1.90 m 81 kg 2005 Hoe ziet je privé situatie er uit? Ik ga in de zomer trouwen met Alexie. Wat zijn je ambities als voetballer? Ik wil zo lang mogelijk op dit niveau doorgaan. Spelen in het buitenland is me erg goed bevallen, dat zou ik nog wel een keer willen doen. Wanneer en hoe was je debuut in het betaald voetbal? Dat was in februari 1996, ik speelde toen bij Ajax en we moesten tegen Real Zaragoza spelen in de finale van de Supercup. Wat is je mooiste actie? Vorig jaar maakte ik een mooie goal in de thuiswedstrijd tegen NAC; een volley. Op welke voetbalschoenen speel je? Mizuno, zwart/wit. Wat is je favoriete club buiten Nederland? Real Madrid. Ik heb in Madrid gewoond, het stadion, de club en de his torie zijn echt fantastisch! Wat ga je doen na je voetbalcarrière? Wist ik het maar, ik heb echt geen idee. Maar als het wat met voetbal is, dan wil ik iets met jonge kinderen doen, want die zijn nog puur. Waar heb je een uitgesproken hekel aan? Aan oneerlijke mensen. Wat is je beste eigenschap? Dat moet je aan mijn aanstaande vrouw vragen. Wat is je slechtste eigenschap? Ik ben erg ongeduldig. En als je bij mij één keer in een verkeerd blaadje komt, dan blijft het ook zo. Vertel eens iets verrassends over jezelf? Na mijn carrière ga ik in het buitenland wonen, in Spanje of de VS. Wat wordt de uitslag van FC Utrecht Ajax? We hebben de afgelopen drie jaar gewonnen, dus we gaan nu ook weer voor winst. Ik denk dat het 1-0 wordt. 21 FC Utrecht programma

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 21