Nieuws de gevallen te hande len, namelijk overeen komstig de eerder dit seizoen gemaakte afspraken.' Ponk vier weken uitgeschakeld René Ponk heeft zon dag tijdens de war ming up voor het duel met NAC een verrek king in de lies opgelo pen. De doelman is vier weken uitgeschakeld. Er is niets gescheurd in zijn lies, zo bleek maan dagmiddag na onder zoek in het ziekenhuis. Aanvankelijk werd gevreesd voor een ern stige liesblessure. 'Er is niets kapot in zijn lies, dus op zich valt het mee. Maar deze bles sure houdt René wel vier weken buiten de ploeg', aldus clubarts Frank van Hellemondt. In dat geval zou hij net op tijd fit zijn voor de halve finale van de Amstel Cup tegen Sparta op woensdag 17 maart. Bij normaal her stel kan Ponk over twee weken weer het trainingsveld op. Ponk verliet het veld zondag per brancard. 'Er lag los zand in een kuil in het vijfmetergebied. Ik stapte erin en mijn ene been gleed daardoor weg', beschrijft de onfortuinlijke doelman zelf. 'Het was erg pijn lijk en ik heb er nog steeds last van.' Hij wil er alles aan doen om zo snel mogelijk weer terug te komen: 'Dinsdag begin ik eerst met fietsen!' Doelman Joost Terol nam tegen NAC de plaats in van Ponk. Voor Terol was het de tweede wed strijd in de basis. Bovendien moest in alle haast Michel Vorm van Jong FC Utrecht opgeroepen worden om op de bank plaats te nemen. Naast Ponk zal vandaag in ieder geval ook Hans van de Haar ontbreken, die automa tisch voor één duel geschorst is na zijn twee gele kaarten tegen NAC. Vorm en Kruys ver liezen met Oranje Michel Vorm en Rick Kruys oefenden vorige week met Oranje. Vorm speelde de hele wedstrijd met Jong Laatste tien ontmoetingen FC Utrecht-Ajax 22 aug 1993: 1-4 20 nov 1994: 0-0 17 dec 1995: 0-3 13 okt 1996: 1-1 31 aug 1997: 1-7 13sep 1998: 2-2 14 mei 2000: 3-1 26 nov 2000: 2-1 23 dec 2001: 3-1 23 feb 2003: 1-0 Oranje, Kruys werd voor rust gewisseld bij onder 19. Rick Kruys verloor in Harderwijk met het Nederlands elf tal voor spelers onder 19 jaar van Engeland. Het duel gold als voorbereiding op de EK-kwalificatiereeks waarin het Nederlands elftal begin mei Spanje, Hongarije en Litouwen treft. Doelman Michel Vorm van Jong FC Utrecht kreeg in Huil drie tegentreffers te verwerken. Drie minu ten voor tijd scoorde Engeland de winnende treffer in het duel dat in een 3-2 zege eindigde voor de Engelsen. Kijk voor meer informatie over FC Utrecht op www.fcutrecht.nl 19 FC Utrecht programma

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 19