Flevo Golfshop de golfspecialist Flevo Golfshop dé Golfspeciaalzaak van Flevoland! Voor al uw golfartikelen, -reizen, -clinics en promotieartikelen kunt u bij ons terecht. Flevo Golfshop Almere Markerkant 10-136c 1316 AL Almere T. 036-5298249 F. 036-5298326 info@flevogolfshop.nl Flevo Golfshop Lelysfad Parlaan 2a 8241 BG Lelystad T. 0320-230077 www.flevogolfshop.nl Routebeschrijving Almere: Vanaf A6 afslag S101Volg de Hoge Ring, na ongeveer 6 a 7 km afslag industrieterrein Markerkant. Na deze afslag de eerste links richting Gamma. Vlak na de Gamma en voor Riva Home Interieurs gaat u naar links. In het 2e blok nieuwe panden zit Flevo Golfshop op nr 136c. Routebeschrijving Lelystad: A6 komende van Emmeloord of Amsterdam:Afslag 11, Lelystad Noord. Weg volgen richting Enkhuizen/Lelystad-Haven. Na Flevo Marina Haven direct na viaduct linksaf 'Flevo Golf Resort1. Vanaf Enkhuizen: Komende vanaf de dijk linksaf na ca. 3 km. rechtsaf 'Flevo Golf Resort1 Golf is een moeilijk spel, daar weten wij bij Flevo Golfshop alles van. Gelukkig is het wel zo dat golf de afgelopen tien, vijftien jaar wat gemakkelijker is geworden. Dat heeft alles te maken met de vooruitgang in de techniek. Wie nu kijkt naar ijzers van ongeveer twintig jaar geleden schrikt bijna: hoe hebben de spelers met die kleine, scherp gesneden clubheads ooit een bal de lucht in kunnen krijgen! Wie speelt met modern materiaal dat ook nog eens past bij zijn of haar lichaams bouw en swing - clubfitting! - zal meer plezier hebben in golf. Clubfitting, het op maat maken van clubs, iedereen in de golfwereld heeft er tegenwoordig zijn mond van vol. Het aan passen van woods en ijzers naar speeltype en lichaamsbouw van golfers is onze specialiteit. Met clubs die u - letterlijk - op het lijf geschreven zijn, wordt golf veel makkelijker en leuker. Eigenlijk is het een heel logisch verhaal. Als u schoenmaat 42 heeft kunt u ook op maat 41 of 43 lopen, maar prettig is anders. Voor ieder niveau golfer kunnen wij uw gehele golfuitrusting verzorgen. Van de startersset tot de golfset voor de professional. Op onze eerste verdieping in Almere beschikken wij over een ruime gelegenheid om alle clubs te testen, m.b.v. een computer kunnen wij uw swing geheel analyseren en u de juiste set aanmeten. Ook voor promotionele artikelen voor uw bedrijf kunt u bij Flevo Golfshop terecht. Wij zijn volledig gespecialiseerd in logoartikelen, leder artikel is hier wel mogelijk, een bedrukte golfbal of zelfs volledig gepersonaliseerde golfclubs en golftassen. Door onze samenwerking met golfpark Flevoland kunnen wij ook golfclinics en wedstrijden voor uw bedrijf of vereniging verzorgen. Ook GVB cursussen kunnen wij aanbieden, welke gedurende de wintermaanden heel uniek met indoorlessen zullen beginnen in Almere. Later zullen we naar buiten gaan om op de golfbaan te oefenen en uiteindelijk het examen voor uw GVB zullen doen. Flevo Golfshop kan ook uw golfvakantie verzorgen in binnen- of buitenland. Wellicht een leuk idee in de koude winter maanden. Voor deze reis kunt u bij ons ook terecht voor uw reistas. Wij hebben vele soorten reistassen. Ook wordt u de mogelijkheid geboden om een reiskoffer te huren. V009/0104

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 25