Roda JC Schooltoer Sponsor van de wedstrijd ra* Mascotte van de wedstrijd Nu in onze fanshop Wiel Keulen Vanavond zijn leerlingen van het jubilerende Bernardinus College uit Heerlen te gast. De leerlingen en begeleiders zitten allemaal op West 6. Vandaag is onze co-sponsor ATP, sponsor van de wedstrijd. Met ingang van januari is het voor bezoekers van de Roda JC-site mogelijk om via deze site diverse sportreizen te boe ken. U klikt hiervoor op de button van ATP, The Advanced Travel Partner en touroperator van Roda JC. The Advanced Travel Partner Sponsor van de wedstrijd. Vandaag heet onze mascotte Roy Penners.Roy is 13 jaar en woont in Sittard. Laat zien dat je ach ter de Trots van het Zuiden staat en hang dat fraaie mini-tenue (zie foto) in de auto of gewoon aan het raam! Of wat dacht je van de mini-sjaal met zuignapjes voor 7,50? Sinds kort is er ook een 30 cm grote geëmailleerde Roda JC buitenthermo meter verkrijgbaar. Van zware kwaliteit handwerk en in kleine oplage voor 29,50. De Fanshop is geopend dinsdag t/m vrijdag van 13-19 uur en zaterdag van 11-14 uur. Op wedstrijddagen een uur voor en mini maal een half uur na de wedstrijd. Telefoon 045-6317127. Op 31 december jl. is zeer onverwacht Wiel Keulen, onze gewaardeerde voorzitter van de "Vrienden van Roda JC", op 66-jarige leef tijd overleden. Wiel was al ruim 15 jaar de stuwende kracht en groot initiator daar waar het betrof de ontwikkeling van "de Vrienden van Roda JC". Op veel te jonge leeftijd en nog boordevol energie is ons wederom een gewaardeerd lid van onze vereniging ontvallen, vergeten zul len wij hem echter nooit. Tijdens de drukbe zochte uitvaart hebben vele Rodarelaties Wiel zijn laatste eer betuigd en ook daarvoor zijn wij u zeer erkentelijk. Wij wensen Wiel's echtgenote, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 9