Jong Roda JC heeft in voorbereiding op de tweede helft van de competitie inmiddels zijn eerste wedstrijd gespeeld: tegen hoofd klasser Groene Ster werd een verdienstelijke 3-2 overwinning geboekt... In de winterpauze werd met een aantal jeugdteams deelgenomen aan grootse zaal voetbal-toernooien. Onze F-jeugd won het Lipton Ice Boarding Soccer-toernooi dat in Landgraaf werd gehouden en onze D2-jeugd liet zich van zijn beste kant zien in een sterk bezet toernooi in het Duitse Straelen. De D3- jeugd bezocht eveneens het toernooi in Landgraaf en was ook te gast in Middelkerke (België), waar onder meer tegenstanders als Paris St. Germain, FC Köln en NAC bestre den moesten worden: een zeer verdienstelijke vijfde plek was de uiteindelijke prestatie na twee fantastische dagen. Onze C2-jeugd wist in het Top-C-toernooi, met tegenstanders als Bayer Leverkusen, Bor. Mönchengladbach, beslag te leggen op een prima tweede plaats achter een superieur Bayer Leverkusen. Al met al prima prestaties van onze toekomst... Inmiddels zijn alle jeugdteams begonnen met hun voorbereiding op de 2e competitiehelft. Programma zaterdag 24 janua ri: NAC Breda A - Roda JC Al 14.30 uur Roda JC BI - inhaal Roda JC Cl - inhaal Roda JC C2 - UOW'02 Cl 12.30 uur Roda JC Dl - winterstop Roda JC D2 - winterstop Roda JC D3 - winterstop Programma maandag 26 januari: Jong TOP - Jong Roda JC 19.00 uur Voor meer informatie: Secretariaat Centrale Directie 045 567 78 91 Heyendallaan 64 Kerkrade Bezoek onze internetsite: www.colleaerolduc.nl Gymnasium Atheneum Havo Vmbo

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2004 | | pagina 21