Harmen Visser \V r sc Heerenveen is ook... Auto JOURE b.v. Techniekwei 4, 8501 XN JOURE ■O De Ondernemers Sociëteit Sportclub Heer enveen is met meer dan zevenhonderd leden één van de grootste zakenclubs van het Nederlandse betaalde voetbal. Het ledenverloop is minimaal, want de meeste sponsors blijven de club trouw. De liefde voor de voetbalsport en sc Heerenveen in het bijzonder is veelal de grote bindende factor. Vanaf dit seizoen staan de sponsors centraal in deze rubriek. De uitbreidingen van het stadion in het kader van het project Sportstad Heerenveen zijn in volle gang. Alle supporters, spon sors en andere aanhangers van de voetbalclub zijn ongetwijfeld nieuwsgierig naar de resultaten. Zaterdag konden ze het zien tij dens de kijkdag. De komende tijd zal er nog veel meer gebeuren. Belangstellenden kunnen binnenkort alles op de voet volgen via een webcam op de website van sc. Heerenveen. Dit alles is mogelijk dankzij het Franeker bedrijf TRES Software en bureau Oranjewoud. Eén van de 'tres' (drie) mensen achter het Franeker softwarebedrijf is Harmen Visser. Hij is al zo'n beetje tien jaar 'kind aan huis' bij Heerenveen. De eerste jaren vooral als supporter en sinds de digitale revolutie als softwarespecialist. Zijn bedrijf zette de huidige site van sc. Heerenveen op. "Dat was in 1999 toen Heerenveen Europees voetbal haalde. De club had destijds wel een website, maar die stelde niet veel voor. In een week hebben we een site gemaakt." De opbouw van de site is nu nog steeds gelijk, al zijn er wel wat ele menten aan toegevoegd zoals de Fean- sjop en een pagina voor de Junior Heeroes. De site gaat binnenkort op de schop. "De site heeft nu vooral een informatief karak ter; het is vooral eenrichtingsverkeer. De site moet interactiever worden." Het is nog niet bekend of TRES de nieuwe site gaat maken, want er zijn meer kapers op de kust (in dit geval andere sponsors) die een website kunnen maken. TRES doet nog meer dan het creëren van websi tes. Ze ontwikkelen ook soft ware. "We hebben een onder- wijsvacaturebank opgezet." Scholen, die hierbij zijn aange sloten, kunnen via een online toepassing gebruik van deze dienst maken. Harmen houdt van voetbal en Heerenveen in het bijzonder. "Ik kijk alweer uit naar de tweede helft van het seizoen. Ik heb al jaren een seizoenkaart. Ik heb hooguit een paar wed strijden gemist. En als het even kan, ga ik mee naar uitwedstrijden." Hij heeft ook veel sympathie voor de club. "Ze hebben een nuchtere mentaliteit en die hebben wij als Franeker bedrijf ook." In- en Verkoop Tel. (0513) 41 25 25 Fax (0513) 41 27 15 Mobiel 06 - 54 77 15 18

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 59