Voorwoord COLOFON FC TWENTE - AJAX™ CORRESPONDENTIE-ADRES: FC Twente BV Colosseum 65 7521 PP Enschede Tel.: 053-852 55 25 Fax:053-852 55 11 VRIENDEN KRING: Vriendenkring FC Twente'65 Postbus 325 7500 AH Enschede Tel.: 053-477 25 26 Uitgever: www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015,3300 BA Dordrecht Tel.: 078-6397070, Fax: 078-6397071 Bladmanagement: Robert Bisschops Acquisitie: Raymond Slinger Financiële administratie: Z-Press sport media BV Postbus 1015,3300 BA Dordrecht Eindredactie: Edwin van Lenthe Redactie: Tamara Bruggink Edwin van Lenthe Kees Reenders Ivo Klein Swormink Kees Veenhuizen Redactie-coördinatie: Sander Berends Fotografie: Korde Klein Theo Temmink Opmaak Lithografie: Nauta en Haagen, Helmond Art direction Vormgeving: Rozema Zone 2 Design, Delden Druk: Wegener buis-aan-huiskranten oost BV Enschede De redactionele inhoud van Twente Thuis valt onder de verantwoordelijkheid van de directie van FC Twente. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. zondag 21 december 2003 Na een sublieme overwinning op Feyenoord werd afgelopen dinsdag ook de kwartfinale van het Amstel Cup toernooi be reikt. Een treffer van Collins John was voldoende om Jong Ajax te verslaan. Bij het ter perse gaan van deze Twente Thuis was nog niet bekend wie de tegenstander wordt van FC Twente. De kwartfinales staan voor dinsdag 3 en woens dag 4 februari geprogrammeerd. In competitieverband werd Feyenoord vorig weekeinde met 4-2 verslagen. Grote man was Blaise N' Kufo die met twee fantastische treffers een groot aandeel had in de overwinning. De spits moest de wedstrijd tegen Jong Ajax helaas aan zich voorbij laten gaan vanwege griep. Of hij vandaag weer inzet baar is, zult u dadelijk gaan zien. Collins John en Sjaak Polak (strafschop) tekenden voor de overige treffers. Door de winst steeg het team van trainer René Vandereycken naar de zevende plaats in de Holland Casino Eredivisie. Vandaag is met Ajax wederom een topclub te gast in het Arke Stadion. De wedstrijd van vanmiddag vormt een weerzien met Sander Boschker, elders in deze editie leest u een interview met hem. Scheidsrechter is vanmiddag Roelof Luinge. Luinge fluit van middag voor de 51e keer een competitieduel van FC Twente. De eerste keer dat hij als leidsman actief was is alweer een tijd je geleden. Op 6 december 1987 floot Roelof Luinge FC Twente - Sparta (1-0). Vanmiddag leidt Luinge voor de zesde keer een wedstrijd tussen FC Twente en Ajax. Na vanmiddag staat het Kerstreces voor de deur. Op 5 januari begint FC Twente weer met trainen en in de aanloop naar de tweede seizoenshelft staan drie oefenduels op het program ma. Er wordt 'uit' gespeeld tegen Heracles Almelo (10 januari) en HSC '21 (14 januari). Op zaterdag 17 januari staat de thuiswedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach op het programma. De kaartverkoop voor dit duel is inmiddels begonnen via Ticketbox. Kaarten kosten 5 Euro. Maar eerst de wedstrijd van vanmiddag. Hopelijk kan FC Twente de eerste seizoens helft met een goed resultaat af sluiten. Wij wensen u in ieder ge val alvast hele fijne feestdagen!! EvL Blaise N'Kufo glimlacht van oor tot oor na zijn goede wedstrijd tegen Feyenoord afgelopen zaterdag. FC Twente - Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 3