zondag 21 december 2003 SANDER BOSCHKER Bij de overgang van het Arke Stadion naar de Amsterdam Arena had Boschker weinig last van aanpassingsproblemen. „Het gaat hier allemaal wat sneller en de trainingsarbeid is anders, dat was al lemaal nieuw. We gaan binnen de groep goed met elkaar om, ik ben ook uitste kend opgevangen." Sander Boschker volgt FC Twente nog altijd op de voet. „De club heeft natuur lijk een hele speciale plaats in mijn hart. Er zijn niet zo heel veel jongens meer over van vorig jaar, alleen de verdedi ging is een beetje hetzelfde gebleven. Ik bel af en toe nog met Jeroen Heubach en ook met Kurt Van de Paar. Ook heb ik nog vaak contact met elftalleider Toon Renes. Van het huidige FC Twente valt op dat ze wisselvallig zijn. Ze win nen met 4-2 van Feyenoord, maar ver liezen juist van Zwolle en Volendam. Ze scoren veel, maar krijgen ook veel goals tegen. De kwaliteit voorin heeft me po sitief verrast. Het is natuurlijk leuk voor Collins John en FC Twente dat hij zich nu zo manifesteert." De wedstrijd van vandaag is voor Sander Boschker een hele bijzondere. „Op dit moment (afgelopen maandag avond, red.) ben ik er nog niet écht mee bezig. Ik zit woensdag ook op de bank tegen NAC en daarna komt de wedstrijd tegen FC Twente dichterbij. Het is wel een bijzonder gevoel. Het zal apart zijn in de andere kleedkamer te zitten en aan de andere kant het veld op te ko men. Dat dit een lastige wedstrijd wordt voor Ajax is duidelijk." Sander Boschker pakt de bal klemvast voor de inkomende Abubakari Yakubu tijdens de thuisontmoeting van vorig seizoen. FC Twente - Ajax 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 27