ACHTER DE SCHERMEN :T CEES PAAUWE Tekst: Tamara Bruggink zondag 21 december 2003 Naam: Cees Paauwe. Woonplaats: Enschede. Geboren: 3 november 1977 in Dronten. Lengte en gewicht: 1,98 meter en 86,5 kilogram. Partner/kinderen: Ik woon samen met mijn vriendin Wendy. Huisdieren: We hebben vissen en drie poezen (Dust, Dawn en July). Clubs: FC Zwolle, Cambuur Leeuwarden en FC Twente. Positie: Keeper. Goede/slechte eigenschap: Goede eigenschap: rustig en aardig. Slechte eigenschap: gemakzuchtig. Beschrijf jezelf in drie woorden: Rustig, nuchter en sociaal. Wat vind je van de supporters van FC Twente? Ik vind de sfeer fantastisch. Er zijn ook altijd leuke sfeeracties, het is nooit saai. Je bent lang tweede keeper geweest, hoe voelt het nu om iedere week te spelen? Ik ben bij Cambuur wel eerste keeper geweest, dus ik weet wel een beetje hoe het voelt. Dat was eerste divisie. Bij FC Twente vind ik het fantastisch. Ik heb er hard voor gewerkt en het is goed dat het gewaardeerd wordt. Hoe was het om vorige week zaterdag tegen je broer te spelen? Het was wel speciaal, omdat we nog nooit met allebei een basisplaats tegen elkaar hebben gespeeld. Ik vond het hartstikke leuk en het gaf wat extra spanning. Mijn broer vond het ook erg leuk. We hebben voor de tijd nog wel met elkaar gebeld om te vragen hoe het gaat. Ik was namelijk geblesseerd ge raakt bij de wedstrijd tegen Volendam. We hoopten allebei dat we fit waren en konden spelen en dat was ook zo. Hoe bereid je je voor op een wedstrijd? Ik doe rustig aan, een beetje thuis re laxen en gewoon de dingen doen die gebeuren moeten. Ik doe eigelijk niet zoveel voor een wedstrijd. Heb je altijd al keeper willen worden? Nee, ik ben voor mijn 12e jaar altijd voetballer geweest. Mijn positie was lin kermiddenvelder. Het ging altijd wel re delijk als voetballer. Ik ben pas begon-

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 13