■TzéL. Word lid van de Ajax Kids Club en geef je direct op voor de Ajax Fun Games! Pit fantastische voetbah spektakel vindt plaats tijdens elke thuiswedstrijd van de competitie. Wil jij ook laten zien dat jij datje net zo goed bent als jouw favoriete Ajax-spelers? Meld je dan nu aan! Als lid van de Ajax Kids Club krijg je: Een bijzonder welkomstpakket met daarin: je persoonlijke clubpas; de oorkonde van lidmaatschap; een exclusief welkomstcadeau. Je eigen clubblad en Kids Mail, zodat je altijd op de hoogte bent van exclusieve Ajax-nieuwtjes. Allerlei Kids Club-voordelen, zoals bijvoorbeeld: korting op Ajax-artikelen in de Ajax Fanshop; deelname aan speciale Kids Club-acties, zoals de Ajax Fun Games in de rust van een thuiswedstrijd, de kleedkamertour en de Junior Persconferentie Is de Ajax Kids Club ook jouw club? Eten je niet ouder dan 11 jaar en wil je altijd alles van de Ajax-spe lers weten7 Vul de bon dan nu in en word lid van de Ajax Kids Club. Voor maar 16 Euro* per seizoen word je straks nog meer betrokken bij jouw favoriete club. Kijk voor meer informatie op www.aiax.nl. onder Fanzone vind je de Ajax Kids Club, of bel 020 -51114 44. Prijswijzigingen voorbehouden Ja, ik word lid van de Ajax Kids Club en geef mij gelijk op voor de Ajax Fun Games! Achternaam Voornaam Geboortedatum... Straat ...Ojongen Omeisje... ...Huisnr... Postcode Telefoon E-mailadres favoriete Ajax-speler.. Dank-/gironummer Naam rekeninghouder... Hierbij verleent ondergetekende toestemming aan de Ajax Kids Club om, tot wederopzegging, het verschuldigde bedrag af te schrijven van bovenstaand rekeningnummer. Plaats en datum Handtekening ouder/verzorger Stuur de bon op naar: Ajax Kids Club, Antwoordnummer 636,1100 VE Amsterdam (een postzegel is niet nodig). Ajax Kids Club Jouw Club!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 24