FC Nieuws i FC op promotiedagen In de hallen van Martiniplaza in Groningen vinden op 4 en 5 november de Promotiedagen voor het bedrijfsleven Noord- Nederland plaats. Uiteraard is ook FC Groningen aanwe zig met een stijlvolle stand. U vindt de FC op het bordes van de Expo-3. Fanartikelen Vanaf vandaag zijn alle fan- artikelen weer volop te ver krijgen in de sportieken op het stadion. In tegenstelling tot vorig seizoen zal de ver koop van artikelen worden verzorgd door de Supporters vereniging FC Groningen. U vindt de sportieken direct rechts achter de poort van het Oosterpark en bij de ingang van de Tonny van Leeuwen-tribune. Amstel Cup FC Groningen heeft selectie, begeleiding en bestuur van WFIC uit Wezep uitgenodigd om een wedstrijd bij te wonen in het Oosterpark. Met dit gebaar hoopt de FC het leed enigszins te ver zachten voor het afgelasten van het bekerduel WHC - FC Groningen. Zoals bekend werd het treffen op last van burgemeester Zielhuis van Oldebroek verboden. Con form de reglementen is FC Groningen door de KNVB vervolgens als winnaar aan gewezen. De FC zal in de vol- Nieuwe sponsors Hypotheek Service Van Kalsbeek Schildersbedrijf Van Gansewinkel gende ronde uitkomen tegen RBC Roosendaal. Het duel vindt plaats op dinsdag 28 oktober in Roosendaal. 100 x Beukenkamp Roy Beukenkamp speelde vorige week zondag tegen Roda JC zijn honderdste duel in de Eredivisie. De doelman startte zijn carrière in het sei zoen 1990/1991 bij FC Den Haag en maakte in 1998 de overstap naar FC Groningen. In het Oosterpark is Roy bezig aan zijn zesde seizoen. In totaal speelde 'De Beuk' inmiddels 236 competitie wedstrijden in het Neder landse betaalde voetbal. Matthijs vandaag jarig Vandaag, 5 oktober 2003, is het een bijzondere dag voor Paul Mathijs. Niet alleen van wege de kraker tegen Ajax, maar ook vanwege een ander heugelijk feit. De mid denvelder viert vandaag namelijk zijn 27e verjaardag. Foto's Tijdens de Open Dag zijn hon derden supporters op de foto gegaan met zijn of haar favo riete speler. Een aantal foto's is echter nog niet afgehaald. Het betreft hier foto's met o.a. Hugo, Vrede, Smit, Drent, Els- hot en Salmon. De foto's zijn tijdens kantooruren af te halen bij de FC Receptie en rond de wedstrijd in de Spor- tiek van de Supportersvere- ging, vlak naast de ingang van het Oosterparkstadion. Talentendagen FC Groningen organiseert ook dit seizoen weer de jaar lijkse Talentendagen. Ruim 300 jongens die zijn geboren tussen 1991 en 1994 en woonachtig binnen een straal van 35 kilometer rond de Stad gaven zich via de website www.fcgroningen.nl op voor dit evenement. De Talentendagen worden gehouden op de maandag en dinsdag in de herfstvakantie: 13 en 14 oktober. Begin okto ber zijn de uitnodigingen per post verstuurd aan alle deel nemers. Nieuwsbrief De gratis nieuwsbrief die elke vrijdag per e-mail wordt verstuurd, heeft inmiddels 4100 abonnees. Aanmelden via www.fcgroningen.nl Meer informatie over FC Groningen vindt u op www.fcgroningen.nl

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 23