De titelkandidaat Henk Vos Vandaag wacht ons een ontmoeting met één van de twee - of worden het er tóch nog drie? - titelkandidaten: Ajax. Bepaald geen gemak kelijke wedstrijd. Vorig seizoen was ik er wel iswaar nog niet bij, maar ik heb wel gehoord dat Ajax-thuis de enige wedstrijd was die NAC Breda kansloos verloor. Hoe het dit jaar zal gaan? Moeilijk te zeggen. Het hangt van Ajax at - hoe zij de wedstrijd in Milaan verteerd hebben - én het hangt van ons af. Kunnen we het achterin dicht houden? Zullen we net als tegen Willem II weer veel kansen creëren? Zullen we die dan ook gemakkelijker benutten? Allemaal vragen die we deze middag beant woord zullen zien. Een rivaal als Willem II maakt in Breda altijd extra krachten los. Een gerenommeerde tegen stander als Ajax eveneens. Die extra krachten zullen we nodig hebben om Ajax te kunnen weerstaan. De Amsterdammers komen hier voor de overwinning, dat is zeker. De ploeg is dat aan zijn stand verplicht, maar het is ook macht der gewoonte. Misschien dat dat een voordeel is voor ons. Want omdat Ajax altijd en overal aanvallend voetbal speelt, krijgen wij ook ruimte om te voetballen en dat is lekker. Kansen krijgen we altijd, het gaat er vandaag om dat we ze ook maken, want zoveel als tegen Willem II zullen het er niet zijn. Ons ren dement zal dus hoog moeten zijn vanmiddag. COLOFON Uitgave: NAC BV, Stadionstraat 3B, Postbus 3356, 4800 DJ Breda, Tel. 076-5214500, info@nac.nl Bladmanager: Mariëlle Graaumans Advertentieverkoop: Hans van den Dungen, Marco van Dijnsen, Jasper van Eek Redactie: Jeroen Baldwin Fotografie: Marco Magielse DTP Vormgeving: Remco Hofkens, Rob Kuijpers Druk: Drukkerij Em. de Jong bv Alle rechten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de redactie.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 3