www.vitesse.nl Vitesse - Ajax 15 Naast de nieuwkomers heeft ook de succesvolle nieuwe lichting jongelingen van Ajax, in het vorige seizoen de nodige ervaring opgedaan op nationaal en door het succes in de Champions League, ook op internationaal niveau. Met de generatie Pienaar, Van der Vaart, Sneijder en De Jong heeft Ajax groeibriljantjes in de selectie die aan de hand van de ervaren Galasek en Litmanen dit seizoen hoge ogen kunnen gooien in de Holland Casino Eredivisie en hopelijk voor het Nederlandse voetbal straks ook weer in de Champions League. De voorbereiding van de Amsterdammers is, mede door de winst in het eigen Amsterdam Tournament, goed verlopen. Op zich is dit natuurlijk geen garantie voor een succesvol seizoen, maar Vitesse is op zijn minst gewaar schuwd voor de wedstrijd van vanmiddag. Vorig seizoen nam Ajax de volle winst mee naar Amsterdam, daar waar een gelijkspel de verhou dingen beter zou hebben weergegeven. Wellicht hebben de Ajaxieden de wedstrijd van afgelopen dinsdag nog in de benen en kan Vitesse hiervan profiteren! /aart, Sander Boschker, Bogdan Lobont, Maarten Stekelenburg, Cristian Chivu (inmiddels AS Roma), Andy van der Meyde (inmiddels EscuiHé en Zdenek Grygera win G oedhart (hoofd medische staf), Johnny Heitinga, André Bergdolmo, Zlatan Ibrahimovic, Jelle van Damme, Frank van Deursen ai, Nic iel de Jong, Petri Pasanen, Nourdin Boukhari, John O'Brien, Wesley Sonck en Wambert (condi tie/hersteltrainer), Tonnie Bruins Slot (assistent-trainer), Ronald Koeman (trainer/coach), Ruud Krol (assistent-trainer). Wil Coort

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 15