Arbitraal trio Stadionspeaker Loterij SV De Lutte - AJAX De wedstrijd SV De Lutte - Ajax zal vanavond onder leiding staan van de heer J. olde Olthof uit Borne. Hij is dit seizoen gepromoveerd naar de B-lijst van de KNVB. Zodoende zal hij dit jaar voornamelijk wedstrijden fluiten in de eerste divisie. Het zal uiteraard zijn doel zijn om van daaruit door te stomen naar de eredivisie, om mogelijk zelfs als internationaal scheidsrechter door te breken. Vanavond een mooie testcase voor hem om aan het begin van dit seizoen al een wedstrijd van Ajax te mogen fluiten. Grensrechters voor dit duel zijn de in de regio furore makende hoofdklasse scheidsrechters Peter Hulsmeijers en Henk Hulsmeijers. Door het kopen van dit programmaboekje speelt u automatisch mee in een loterij, waarmee unieke prijzen te winnen zijn. Zo kunt u bijvoorbeeld een officieel door de spelers van Ajax gesigneerd Ajax-shirt of een gesigneerde wedstrijdbal van Ajax winnen. Op de voorpagina van dit boekje staat uw lotnummer en de winnende nummers zullen tijdens de wedstrijd omgeroepen worden. De opbrengst van de loterij zal volledig besteed worden aan de jeugd van SV De Lutte, want ook voor onze club geldt: Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst! Names SV De Lutte bedankt voor uw deelname. Voor de wedstrijd tegen Ajax is er door SV De Lutte een ware 'stadionspeaker' aangetrokken in de persoon van Henny Ardesch. Velen zullen Henny uit de jaren '60-'70 nog kennen als oud doelman van o.a. FC Twente en ADO Den Haag. Met deze clubs behaalde hij de nodige successen in de strijd om de KNVB-beker en met FC Twente bereikte hij zelfs de finale om de UEFA-Cup tegen Borussia Mönchen-Gladbach. Vanavond zal hij u vakkundig informeren over de opstellingen, de wissels, de doelpuntenmakers en overige noemenswaardigheden van beide clubs. maandag 14 juli 2003 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 9