De historie van SV De Lutte tegen betaald voetbalclubs SV De Lutte - AJAX Door de jaren heen zijn er al heel wat B VO's langsgeweest op de Stockakker. Enkele clubs kwanten hier enkel om te trainen (Bayern Miinchen, Vfl Bochum en tot 14 juli Ajax), maar het kwam ook enkele malen tot een treffen tussen de hoofdmacht van S V De Lutte en de betaald voetbalclub. Een overzicht van deze wedstrijden. In 1984 werden er in het kader van het 40-jarig bestaan van SV De Lutte een viertal wedstrijden gespeeld op de Stockakker. Het eerste elftal speelde een wedstrijd tegen de Twentsche Veteranen en er was een wedstrijd tussen het Lossers amateurelftal en FC Twente. In dit jaar speelde SV De Lutte twee keer tegen een elftal van een BVO. 3 augustus 1984 SV De Lutte SC Heracles '74 2 2-3 De eerste wedstrijd van SV De Lutte tegen een BVO was tegen het tweede elftal van SC Heracles '74, tegenwoordig Heracles Almelo. Ludwig Olde Riekerink en Harry Koop maakten de Lutterse doelpunten. 5 augustus 1984 SV De Lutte - FC Volendani 1-4 VVDL biedt Volendani prima partij', kopte de Twentsche Courant 6 augustus 1984. SV De Lutte kwam zelfs op voorsprong door een treffer van Harry Koop. De ploeg van Leo Beenhakker liet het hier niet bij zitten, en bij rust stond het 1-2, door goals van Meijer en Royé. In het begin van de tweede helft kon De Lutte na een doorbraak van Paul Wiefferink op gelijke hoogte komen, maar in plaats van de bal af te spelen ging Wiefferink voor eigen succes. Door doelpunten van Royé en Plugboer liep Volendani daarna uit naar 1-4. 29 juli 1988 SV De Lutte - FC Groningen 1-8 Net als in de wedstrijd tegen FC Volendani kwam SV De Lutte ook tegen FC Groningen op voorsprong. Ludwig Olde Riekerink maakte op aangeven van Wonniger de 1-0. Erik Regtop zorgde er met twee treffers voor dat Groningen met een 1-2 voorsprong thee kon gaan drinken. Na rust was SV De Lutte een speelbal voor Groningen, dat door doelpunten van Groeleken (3x), Eykelkamp (2x) en Boekweg met 1-8 won. 22 juli 1994 SV De Lutte - PSV 0-5 Het 50-jarig jubileum van SV De Lutte wordt opgeluisterd niet een wedstrijd tegen PSV. SV De Lutte biedt PSV goed partij, en bij de stand 0-1 krijgt via Edwin Engelbertink een grote kans op de gelijkmaker, maar hij faalt jammerlijk. 12 augustus 1998 SV De Lutte - Zanialek (Egypte) 1-6 In 1998 sloeg het Zanialek van trainer Ruud Krol haar tenten op in De Lutte voor een trainingskamp. Het Egyptische team bleek een maatje te groot voor SV De Lutte. Het enige Lutterse doelpunt werd gemaakt door Ron Gelink. 14 juli 2003 SV De Lutte - Ajax ?- Tijdens het zevende opeenvolgende trainingskamp van Ajax in De Lutte is het dan eindelijk zover; SV De Lutte zal een oefenwedstrijd tegen Ajax spelen. Met deze wedstrijd neemt SV De Lutte vast een voorschot op het 60-jarig jubileum in 2004. 6 maandag 14 juli 2003

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 8