Hoofdtrainer Rene Belt ©e «0 I fft De trainer van Sv De Lutte is René Belt. René is 40 jaar en woonachtig in Glanerbrug. Hij begint alweer aan zijn derde seizoen bij de hoofdmacht van De Lutte. Een gegeven dat hij en de spelers goed met elkaar overweg kunnen. Een kort interview met een trainer die dit jaar op de 6' plek eindigde in de derde klasse A. SV De Lutte - AJAX Straks mug je tegen Ajax spelen. Hue ben je tut Je selectie gekumen "Dit is de moeilijkste beslissing geweest die ik dit jaar heb moeten maken. Natuurlijk heb ik gekozen voorde jongens die het meeste in de basis hebben gestaan, ntaarje doet het niet met 11 man. De spelers 12 t/m 17 hebben dit jaar een belangrijke rol gespeeld in handhaving in de derde klasse. Uiteindelijk, na veel wikken en wegen, zijn we tot 21 spelers gekomen, waaronder 3 keepers." 11 ue ziel Je vuurbereiJing eruit up 14 juli? "We konten om 14.00 uur bij elkaar waarna we met z'n allen richting het "Florilympha" fietsen. De eigenaresse is familie van "Hotel Bloemenbeek", waar Ajax altijd logeert. Daar gaan we een beetje relaxen. Een wandeling maken door het het Lutterzand een partijtje midgetgolfen. Het moet gewoon een hele relaxte dag worden. Tegen zessen krijgen we een sportmaaltijd aangeboden en volgt er de wedstrijdbespreking. We gaan daarna terug naar de stockakker, waar we ons verder voorbereiden op de wedstrijd." 11 ue Jeuk je Ajax te kunnen bestrijJen, nu u w. welke taktiek ga je vulgen Natuurlijk moetje hel grootste gedeelte van de wedstrijd verdedigen. Dit is het beste op te lossen door 4-3-3 te spelen, ledereen heeft dan een eigen man, Het zou natuurlijk mooi zijn als we een doelpuntje kunnen maken. Ik wil echter geen druk op de spelers leggen. Ze moeten gewoon genieten van de wedstrijd en alles erom heen. Ik hoop dat het publiek datgene krijgt wat ze ervan verwacht. Wij hoeven de show niet te stelen. We proberen het echter wel voetballend op te lossen. Wij moeten een voldaan gevoel na afloop hebben en Ajax moet een voldaan gevoel na afloop hebben. Misschien is er dan in de toekomst nog een keer wat mogelijk. Namens de selectie van SV De Lutte wens ik u allen een fantastische voetbalavond! ;#<|i maandag 14 juli 2003 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 5