Voorwoord Voorzitter SV De Lutte SV De Lutte - AJAX Beste toeschouwers Namens SV De Lutte heet ik u van harte welkom op het sportpark de Stockakker voor de wedstrijd SV De Lutte tegen Ajax. Wij zijn natuurlijk ontzettend verheugd dat Ajax te kennen heeft gegeven om een oefenwedstrijd tegen ons te spelen. Wij zien dit als een blijk van waarding voor de vereniging en de vele vrijwilligers die zich jaren hebben ingezet tijdens de trainingsweken van Ajax. Aangezien Ajax reeds vanaf de jaren zeventig regelmatig in De Lutte hun trainingskamp opslaat is er tussen beide verenigingen een vriendschappelijke verstandhouding ontstaan. Dit blijk uit het feit dat Ajax alleen maar oefenwedstrijdstrijden speelt tegen een club uit de hoofdklasse of de eerste klasse, maar voor SV De Lutte, die speelt in de derde klasse een uitzondering heeft gemaakt. Uiteraard bestaat er voor SV De Lutte geen mooiere start om het seizoen 2003-2004 te beginnen, dan tegen Ajax die bij de laatste acht is geëindigd van de champions-league. Het zal duidelijk zijn dat resultaat niet de boventoon zal voeren maar vooral het sportieve aspect. Wij gaan voor een leuke en sportieve wedstrijd die voor SV De Lutte onvergetelijk moet gaan worden en waar men jaren met een goed gevoel op terug kan kijken. Het seizoen 2003-2004 staat ook voor ons in het teken van het 60 jarig bestaan van de afdeling voetbal en 25 jaar van de afdeling handbal van SV De Lutte. In dit seizoen zullen er verschillende activiteiten door zowel de afdeling voetbal als handbal worden georganiseerd. Wij hopen u ook op deze activiteiten te mogen begroeten. Namens het bestuur van SV De Lutte wens ik u veel plezier bij de wedstrijd van SV De Lutte tegen Ajax. Tom Peterink Voorzitter Jeugdbestuur André Ntjhuis Voorzitter SV De Lutte Carlo van Langen Secretaris Nico Weda Penningmeester maandag 14 juli 2003

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 3