AJAX Ben jij ook helemaal maf van Ajax? Krijg jij steevast kippenvel als je favorieten onder luid applaus het veld opkomen? Ben je dolblij als ze winnen en baal je ook zo als ze hebben verloren? Slaap je onder een Ajax- dekbed en vind je Chivu en Van der Vaart vetgaaf? Voel je je een echte Ajax-fan? Dan is de Ajax Kids Club jouw club! Als lid van de Ajax Kids Club krijg je: Een bijzonder welkomstpakket met daarin: je persoonlijke clubpas; de oorkonde van lidmaatschap; een exclusief welkomstcadeau. Je eigen clubblad en Kids Mail, zodat je altijd op de hoogte bent van exclusieve Ajax-nieuwtjes. Allerlei Kids Club-voordelen, zoals bijvoorbeeld: korting op Ajax-artikelen in de Ajax Eanshop; deelname aan speciale Kids Club-acties, zoals de Shoot Out in de rust van een thuiswedstrijd. Is de Ajax Kids Club ook jouw club? M je niet ouder dan 12 jaar en wil je altijd alles van de Ajax-spelers weten? Vul de bon dan nu in! Voor maar 16 Euro* per seizoen word je straks nog meer betrokken bij jouw favoriete club. Kijk voor meer informatie op www.aiax.nl. onder Fanzone vind je de Ajax Kids Club, of bel 020 -311 14 44. Ja, ik word lid van de Ajax Kids Club Voornaam Achternaam Straat Postcode Telefoon 0 jongen 0 meisje.. Favoriete sport Favoriete Ajax-speler Lievelingsspeelgoed of-spel... E-mailadres Naam school ...Huisnr... ...Plaats.. ...Geboortedatum.. Dank7gironummer... Naam rekeninghouder... ...Plaats... Hierbij verleent ondergetekende toestemming aan de Ajax Kids Club om, tot wederopzegging, het verschuldigde bedrag met ingang van 1 juli af te schrijven van bovenstaand rekeningnummer. Plaats en datum: Handtekening ouder/verzorger Stuur de bon op naar Ajax Kids Club, Antwoordnummer 636,1100 VE Amsterdam (een postzegel is niet nodig). Ajax Kids Club Jouw Club!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 15