f i K In principe Bovendien Jaap Uilenberg op de website van de KNVB: "Bovendien is afgesproken om op te treden tegen schwalbes. Dat deed Bossen dus in het geval van Thomas Buffel. Hij stond bovendien op een goede positie bij de val van Buffel." Machteloos Thomas Buffel in Voetbal International: "Zodoende léék het op een schwalbe en gaf de scheidsrechter mij een tweede gele kaart. Onbegrijpelijk. Wie mij kent, weet dat ik geen type ben voor schwal bes. Op dat moment voelde ik me machte loos, ik had echt het idee. dat ik mijn ploeg in de steek liet." Idem: "In principe lijkt het me beter bij Feyen- oord te blijven. Ik kan me hier nog goed ont wikkelen en bovendien is mijn tweede seizoen bij een club altijd beter dan mijn eerste jaar. Feyenoord heeft mij een voorstel gedaan. Daarop hebben wij een tegen bod gedaan, waarop Feyenoord weer heeft gereageerd. Wij hebben nu een voorstel liggen waarop we nog moeten reageren." Ouwevos Uit Voetbal Internationals 't Wereldje: "Onbe grijpelijk dat RBC Roosendaal zijn spitsen nog geen nieuw contract heeft voorgelegd: Er is in Nederland toch nergens een meer ervaren en slimmer duo te vinden dan Den Ouden-Vos?" Van dattem AZ-trainer Co 7\driaanse in het Brabants Dag blad: "Dat de PvdA met Bos ineens van 22 naar 42 zetels gaat. En dat mensen naar Big Brother kijken. En naar Idols. De mensen den ken niet meer na, laten zich van alles aanpraten." Ouwe wijn in nieu we zakken Columnist Paull Onken- hout in de Volkskrant: "Sport 8, dat lijkt verdacht veel op oude wijn, in nieu we zakken, ook al worden in de plannen ditmaal andere sporten gekoppeld aan melkkoe nummer één, het voetbal." Flink gestegen Idem: "In 1996 trachtte Sport 7 de kijker (tever geefs) gerust te stellen met de mededeling dat een abonnement maandelijks net zo veel zou gaan kos ten als een patat mèt of een flesje cola, ongeveer twee gulden. De prijs is sinds dien flink gestegen. Van Raay acht een bedrag van tien euro zeer redelijk."

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 33