VV In gesprekken met trainer Bert van Marwijk kaartte Paauwe zijn gevoelens regelmatig aan. Maar zoals alle trainers wees deze op het belang van het elftal. Zolang zich géén andere ontwik keling voordeed, zo eindigde het gesprek meestal, moest hij er maar op rekekenen, dat Patrick Paauwe en niemand anders het seizoen zou afmaken als linkervleugelverdediger. En daar stond Paauwe dan. Geïrriteerd, beetje boos, teleurgesteld. Barstensvol met vragen. Kon hij het helpen dat Rob Baan in Pieter Col- len en Ramon van Haaren twee backs haalde, waarmee altijd iets was? Het enige dat hij, Patrick Paauwe met zijn positieve instelling bereikt had, was dat Zeist hem nu ook niet meer zag staan. Met medeweten van zijn zaakwaarnemer liep Paauwe vorige week leeg in Voetbal Interna tional. Hij hield het netjes, maar ook in nette bewoordingen is het mogelijk te zeggen watje dwarszit. Dus werd duidelijk dat Patrick Paau we zich in de rol die hij thans speelt niet zo erg lekker voelt. Eerder voelde hij zich evenmin happy. Maar altijd voerde hij zonder morren, en eisen te stellen uit wat hem werd opgedragen. Dat doet hij nu niet meer. Paauwe kondigde aan de posi tie die de trainer hem toebedeelt aan zijn toe komst te zullen relateren. Het hangt er, met ander woorden, dus vanaf hoe de trainer hem na dit seizoen denkt te gebruiken. Als linksback is hij het zat. Discussies over het openbreken van zijn tot medio 2004 lopend contract waren gaande, maar zijn nu tot nader order door hem opge schort. Paauwe in Voetbal International: Die plek geeft me géén goed gevoel en daarom leek het ons beter die gesprekken te verplaatsen. Je moet pas gaan praten als je lekker in je vel zit. Dat moment zal ik samen met Feyenoord moe ten bepalen." STADION SPORTNIEUWS 2003 25

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 27