Braund HealthSystems Wellness Chiropractie BRAUND HEALTHSYSTEMS Braund HealthSystems is a natural health care center located in the center of Amsterdam. It consists of a registered Chiropractor and 2 profes sional Sport masseurs. "Braund Gezondheidssysteem" is een natuurlijk gezond heidscentrum gelokaliseerd in het centrum van Amsterdam. Het bestaat uit een geregistreerd/gediplomeerd Chiropractor en twee professionele sportmasseurs. De integratie van de Chiropraktijk en de sportmassages maakt het mogelijk om een volledig programma voor gezond heidszorg onder te brengen op dezelfde locatie wat het gemakkelijk maakt voor de klanten met strakke werksche ma's. The integration of the Chiropractie and the sports massage enables a full program of Health care to be undertaken at the same location making it convenient for clients with tight schedules. The Chiropractor is specialized in Applied Kinesiology. This advanced technique provides treatment to balance the body structurally, biochemically, and emotionally, through natural health care methods. Many sporting injuries are treated with the combined system. For example shoul der injuries, wrists and knees and ankles, as well as hip injuries. More impor tantly - a lot of injuries can be prevented, by treating the body regularly to keep it balanced. Examples of the common cases, that can be prevented, are hamstring injuries, and shoulder injuries. Once the body is balanced then treatment from the sport masseurs, removes the muscle spasm to leave the client with good movement and relaxed muscles. The praktijk has been established now for 5 years. Vele sportblessures worden behandeld met het gecombineer de systeem. Schouderblessures bijvoorbeeld, pols, knie, enkels en ook heupblessures. Nog belangrijker is dat veel van deze blessures voorkomen kunnen worden, door het lichaam regelmatig te behandelen zodat het gebalanceerd blijft. Voorbeelden van de meest voorkomende klachten die voorkomen kunnen wor den, zijn ham string bles sures en schouder bles sures. Als eenmaal het lichaam is gebalanceerd gevolgd door behandeling van de sportmasseurs, verwijdert de spierpijn/kramp zodat de klant weer goed bewegen kan met ontspannen spieren. De praktijk bestaat reeds voor 5 jaren. Nieuwezijds Voorburgwal 72 1012 SE Amsterdam Telefoon +31 (0)20 - 422 29 49 Fax +31 (0)20 - 427 75 95 E-mail: braund@xs4all.nl De Chiropractor is gespecialiseerd Kiniesiology. Deze gemoder niseerde tech niek maakt het mogelijk behandeling te geven voor het structureel, bio chemisch en emotioneel balanceren van het lichaam door natuurlijke gezondheidsmethodes in de benodigde V009/0303

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 26