WaardeVastGoed Holland V CV is een goed alternatief voor de kwakkelende beurs. U participeert in de exploitatie van het bedrijfspand van Katwijk Farma, een gerenommeerd genees middelenfabrikant (sedert 1914!). Het uitkeerbaar rendement is geprognosticeerd op gemiddeld 8,8% WWW.WVgh.nl of bfil 071 362 25 88 exclusief verkoopwinst. Het beleggingsrisico is De bon invu||en kan ook beperkt. Er worden 980 participaties uitgegeven, elk met een waarde van 10.000,-. De inschrijving sluit per 15 april 2003. Beleggen in gezond vastgoed: object geïndexeerd en langdurig verhuurd gerenommeerde huurder: Katwijk Farma B.V. rechtstreeks beleggen, geen last van negatief beurs- sentiment, geen beheerzorgen contant rendement 8,8% geprognosticeerd voor belas tingen; exclusief geschatte waardegroei van 5,6% per jaar looptijd circa 10 jaar halfjaarlijkse uitkering van rendement belastingvrije inkomsten in box 3 voor particuliere beleggers gunstige overwinstregeling voor participanten deelname vanaf 10.000,- Bij de Autoriteit Financiële Markten is vergunning aange vraagd op grond van de Wet toezicht belegginginstellingen. Wie nü reageert... Doet het goed. De belangstelling voor de participaties is groot vanwege de gunstige rendement/risico-ratio. Het prospectus zal worden toegezonden zodra vergunning is verleend. Vraag het prospectus alvast aan op De waarde van uw belegging kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Voor dit product is een financiële bijsluiter opgesteld met infor matie over het product, de kosten en de risico's. Vraag erom en lees hem voordat u het product koopt. naam postcode telefoon Deze bon s.v.p. faxen naar 071-3622587. Of in een envelop zonder postzegel naar WaardeVastGoed Holland BV, Antwoordnummer 11001, 2200 VC Noordwijk

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 12