MATEJA KEZMAN 1. Een week voor de belangrijke topper tegen Ajax was je geschorst. Is zo'n weekend rust in dat geval plezierig? Nee, ik had liever gewoon gespeeld. Ik ben wel bij de wedstrijd geweest, maar ik was op voorhand wat ongerust over de uitslag. Bovendien sta ik toch liever op het veld, dan dat ik een wedstrijd vanaf de tribune moet bekijken. Je kunt vanaf die plaats je collega's niet helpen. Maar we hebben in Arnhem een goede overwinning joekt. Misschien is het zo erg niet om een weekend niet te spelen, heb goed uit kunnen rusten en heb mij nu meer dan een week ed voor kunnen bereiden op de topper van vandaag." is de wedstrijd van het jaar, dat is duidelijk. Alleen al voor de porters willen wij deze wedstrijd winnen. Winnen of gelijkspe- zou een prima stap op weg naar het landskampioenschap zijn. roel ook geen extra druk, want ik houd van grote wedstrijden, voel ik me extra goed." 3. Ajax heeft woensdag nog tot het uiterste moeten gaan tegen AS Roma. denk dat het positief voor ons is. Ze hebben woensdag veel irgie moeten geven en dat merk je een paar dagen later, onge- it het resultaat, heus nog wel. Ajax merkt nu, wat wij vorig jaar 'den. Toen speelden wij in de kwartfinale van de UEFA Cup en d Ajax, dat geen Europese verplichtingen had, kampioen. Nu de rollen denk ik omgedraaid." 4. Heel even dachten wij datje dit seizoen het legendarische record van Coen Dillen, 43 goals in één competitie zou gaan breken! denk dat het record van Coen Dillen sowieso onbereikbaar is. Da stamt nog van 20, 30 jaar geleden, toen uitslagen als 8-2 en 6-3 hee 1 gewoon waren. Maar voetbal is zo enorm veranderd, dat een spi s op topniveau in één seizoen niet meer zoveel goals kan maken. Ik sta nu op 23, maar hoop de 30 dit seizoen nog wel te halen. Dertig goals, dat klinkt toch veel beter dan 29? Dus ik hoop er uit seizoen nog minimaal 7 te maken." 5. Wat verwacht je voor een wedstrijd vanmiddag tegen Ajax? net zaï een open wedstrijd worden, want Ajax zal willen scoren. Maar ik heb er een heel goed gevoel over. Verliezen zullen wij naar mijn gevoel zeker niet. Eén punt pakken we zeker, maar misschien worden het er wel drie. Ik hoop op een geweldige steun van de fans. Als die als één man achter het team gaan staan, zal dat ons geweldig helpen!"

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2003 | | pagina 17